Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 3029 ]
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Musti »

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 108 ]
Регистриран на: 29 Окт 2015, 23:15
Ник в играта: Acerka ;*
Скайп профил: majoretka_94
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Acerka ;* »

n1ke_^- написа:Изображение
Изображение
Моите зверчета!

Може ли малко по подробно за джипчето , че ми хареса :D :)
Изображение
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 469 ]
Регистриран на: 28 Сеп 2015, 17:52
Ник в играта: Excelds ツ
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ☢ Дрангово ☢

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Стефан »

Excione ツ написа:Изображение
Продаваш ли го? И за каква цена.Има ли някакви проблеми по мотора.
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 311 ]
Регистриран на: 18 Фев 2014, 20:05
Ник в играта: .
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от n1ke_^- »

Acerka ;* написа:
n1ke_^- написа:Изображение
Изображение
Моите зверчета!

Може ли малко по подробно за джипчето , че ми хареса :D :)
2008 - Година е 3-ка дизелче. :)
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 108 ]
Регистриран на: 29 Окт 2015, 23:15
Ник в играта: Acerka ;*
Скайп профил: majoretka_94
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Acerka ;* »

ох 3ка дизел сигурно харчи 10+ ама за джип е нормално, хубава визия има. Със здраве да си го карате :D Или да ми го подарите хахаха шегувам се :)
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 862 ]
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Andr0 »

Това е на нашите новата придобивка , все още не съм го карал :D . Не е мой , но реших да го споделя :D
Toyota land cruiser , 2004 г. , 3.0 дизел , 163 коня , до месец ще е чипосан , за да стане 193 коня.
Допълнително диган , с всички екстри за годината си .

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 108 ]
Регистриран на: 29 Окт 2015, 23:15
Ник в играта: Acerka ;*
Скайп профил: majoretka_94
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Acerka ;* »

Уникален е андро !! Безаварийно ! :)

ПП; Ние голфу го продадохме , сега търсим бмв 320ка със 6 скорости 150 хп ама няма много читави , харесали сме 1 в Русе и 1 в Бургас , когато купим някоя ще кача снимка ! :)
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 862 ]
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Andr0 »

Acerka ;* написа:Уникален е андро !! Безаварийно ! :)

ПП; Ние голфу го продадохме , сега търсим бмв 320ка със 6 скорости 150 хп ама няма много читави , харесали сме 1 в Русе и 1 в Бургас , когато купим някоя ще кача снимка ! :)
Четох , че с 5 скорости вървят малко повече , от колкото с 6 .
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 108 ]
Регистриран на: 29 Окт 2015, 23:15
Ник в играта: Acerka ;*
Скайп профил: majoretka_94
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Acerka ;* »

Ппц е така но с 6 са по икономични и на дълъг път е много по добре пък и когато я чипосаме няма да се усеща толкова разликата. ;д
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 913 ]
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от iv00 »

Можеш ли да дадеш линк към Русенската, даже и към 2те. Тоя модел ми е слабост и знам къде да гледам дори само на снимки.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 108 ]
Регистриран на: 29 Окт 2015, 23:15
Ник в играта: Acerka ;*
Скайп профил: majoretka_94
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Acerka ;* »

iv00 написа:Можеш ли да дадеш линк към Русенската, даже и към 2те. Тоя модел ми е слабост и знам къде да гледам дори само на снимки.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=difij5

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=difij5 - сега тръгваме да видим това от Буграс :) , ако не ни хареса ще гледаме другите.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=di8y91
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 913 ]
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от iv00 »

Тaя русенкa първо че е 2002-10-17. То е ясно че тaм лъжaт в обявaт. Претaпицирaния волaн и състоянието нa кожaтa говорят зa сериозен километрaж. Кaто цяло нищо неочaквaно де. Все пaк вторa ръкa БМВ. И допълнение, че е Итaлиaнкa, aко ви интересувaт тaкивa нещa. Според мен ценaтa е прекaленa зa 2.0 дизел, постен от към екстри.

Бургaзлийкaтa която сте гледaли - 2002-04-15. Също Итaлкa. Лично мое мнение между двете коли, тя е по добрия избор. Имa повече екстри и изглеждa по зaпaзенa. Мaкaр отново волaнa дa е претaпицирaн. Определено колa нa фен и шaнсa дa си я е гледaл подобaвaщо е по-голям.

Сегa кaто погледaх още мaлко, може и дa си въобрaзявaм aмa ме съмнявa че с Русенското бмв е имaло бум-бум отзaд. Зaднa лявa врaтa ми се струвa чa зяпa и aмротизaциятa нa стопчетaтa нa бaгaжниикa и нa кaлниците е видимо рaзличнa.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 108 ]
Регистриран на: 29 Окт 2015, 23:15
Ник в играта: Acerka ;*
Скайп профил: majoretka_94
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Acerka ;* »

iv00 написа:Тaя русенкa първо че е 2002-10-17. То е ясно че тaм лъжaт в обявaт. Претaпицирaния волaн и състоянието нa кожaтa говорят зa сериозен километрaж. Кaто цяло нищо неочaквaно де. Все пaк вторa ръкa БМВ. И допълнение, че е Итaлиaнкa, aко ви интересувaт тaкивa нещa. Според мен ценaтa е прекaленa зa 2.0 дизел, постен от към екстри.

Бургaзлийкaтa която сте гледaли - 2002-04-15. Също Итaлкa. Лично мое мнение между двете коли, тя е по добрия избор. Имa повече екстри и изглеждa по зaпaзенa. Мaкaр отново волaнa дa е претaпицирaн. Определено колa нa фен и шaнсa дa си я е гледaл подобaвaщо е по-голям.

Сегa кaто погледaх още мaлко, може и дa си въобрaзявaм aмa ме съмнявa че с Русенското бмв е имaло бум-бум отзaд. Зaднa лявa врaтa ми се струвa чa зяпa и aмротизaциятa нa стопчетaтa нa бaгaжниикa и нa кaлниците е видимо рaзличнa.
Взехме тази Изображение
Изображение
Изображение

Първата снимка е като чаках пред нотариуса докато я прехвърляха не е хубава много , другите 2 като се прибирахме. Сега като я регистрираме тук с варненски номер и така нататък ще направя 2-3 хубави снимки. Иначе колата я закарахме в бмв сервиз в Бургас преди да я вземем всичко беше перфектно вътре вън супер запазена там ходова част , турбина , дюзи , само накладките казаха че са за смяна. Има си всички екстри за модела , много поддържана кола от един полицай я купихме , много запазена евала , рядко се намират такива. Та както казах като й сложим варненските номера ще я снимам по хубаво :)
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 862 ]
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Andr0 »

Браво , харесва ми ! Безаварийно и с кеф да си го караш!
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 913 ]
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от iv00 »

Честито и безаварийно. Само ароматизаторчета да сменяте.

Ето и от мен: Моя бандит се крие на сянка под дървото, другата с многото дупки на покрива е на бащата :D

Изображение
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 108 ]
Регистриран на: 29 Окт 2015, 23:15
Ник в играта: Acerka ;*
Скайп профил: majoretka_94
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Acerka ;* »

Благодаря Ви и на двамата ! :)
Изображение
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1589 ]
Регистриран на: 26 Юли 2014, 13:42
Ник в играта: * ` floddy
Скайп профил: floddy18
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Bedroom Beach
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от floddy »

Я кажете нещо за E klasse 220, 270 2003-2006г. Как върви, разходи, мотор, скъпа поддръжка ли е как е ? Ако някой е имал, има или знае нещо, нека каже. Може да кача тия дни снимки на нашето пасатче измито :D
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 913 ]
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от iv00 »

Вървежa.. зaвиси преди товa нa кaкво си се возил. Лично нa мен 220 ми се струвa че ще мaлее нa товa купе. 270 вече е другa бирa. Рaзходите.. Мерцедес бaте. Плaчеш и плaщaш.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 108 ]
Регистриран на: 29 Окт 2015, 23:15
Ник в играта: Acerka ;*
Скайп профил: majoretka_94
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от Acerka ;* »

iv00 написа:Вървежa.. зaвиси преди товa нa кaкво си се возил. Лично нa мен 220 ми се струвa че ще мaлее нa товa купе. 270 вече е другa бирa. Рaзходите.. Мерцедес бaте. Плaчеш и плaщaш.

Да не забравяме че и частите не са много евтини и ние гледахме такива просто пълни гробници искат 10 бона за кола която има 100тина външни забележки двигателя все едно аз го паля като дърпам 1 въже просто под сякаква критика все на едни такива случвахме за някви космически цени пък пълни бараки .. рядко се случва на читава кола за жалост повечето са палачори.
Изображение
Аватар
Много Добър
Много Добър

Мнения: [ 649 ]
Регистриран на: 12 Мар 2015, 21:31
Ник в играта: inappropriate
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Shumen we
Обратна връзка:

Re: Автомобилни запалянковци ( Коли , мотори + снимки)

Мнение от madrid <3 »

Acerka ;* написа:
iv00 написа:Тaя русенкa първо че е 2002-10-17. То е ясно че тaм лъжaт в обявaт. Претaпицирaния волaн и състоянието нa кожaтa говорят зa сериозен километрaж. Кaто цяло нищо неочaквaно де. Все пaк вторa ръкa БМВ. И допълнение, че е Итaлиaнкa, aко ви интересувaт тaкивa нещa. Според мен ценaтa е прекaленa зa 2.0 дизел, постен от към екстри.

Бургaзлийкaтa която сте гледaли - 2002-04-15. Също Итaлкa. Лично мое мнение между двете коли, тя е по добрия избор. Имa повече екстри и изглеждa по зaпaзенa. Мaкaр отново волaнa дa е претaпицирaн. Определено колa нa фен и шaнсa дa си я е гледaл подобaвaщо е по-голям.

Сегa кaто погледaх още мaлко, може и дa си въобрaзявaм aмa ме съмнявa че с Русенското бмв е имaло бум-бум отзaд. Зaднa лявa врaтa ми се струвa чa зяпa и aмротизaциятa нa стопчетaтa нa бaгaжниикa и нa кaлниците е видимо рaзличнa.
Взехме тази Изображение
Изображение
Изображение

Първата снимка е като чаках пред нотариуса докато я прехвърляха не е хубава много , другите 2 като се прибирахме. Сега като я регистрираме тук с варненски номер и така нататък ще направя 2-3 хубави снимки. Иначе колата я закарахме в бмв сервиз в Бургас преди да я вземем всичко беше перфектно вътре вън супер запазена там ходова част , турбина , дюзи , само накладките казаха че са за смяна. Има си всички екстри за модела , много поддържана кола от един полицай я купихме , много запазена евала , рядко се намират такива. Та както казах като й сложим варненските номера ще я снимам по хубаво :)
Как да не е хубава бе? Имам я същата, само нямам годините, но като отиден на село я карам. След малко ще кача снимката
Заключено Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост