Сериозен проблем за Win7

Тук ще се местят приключените теми от този раздел.
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 139 ]
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 14:15
Ник в играта: Guardian Angel
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Сериозен проблем за Win7

Мнение от Guardian Angel »

От това което прочетох до сега стигам до заключението - дефектирал видео чип. Смяната на такъв ще ти струва около 100-150 лв, но не всеки сервиз има възможността за извършването на тая процедура. А за проблеми с матрицата винаги можеш да си тестваш като докоснеш матрицата и наблюдаваш промените или просто включиш HDMI/VGA кабел към друго устройство ( монитор / телевизор ).

EDIT:
Хубаво е да кажеш тоя лаптоп претърпявал ли е някакви премеждия ? Каквито и да е до сега.
Изображение

It's your choice how to live !
Аватар
cmg
Активен
Активен

Мнения: [ 260 ]
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Сериозен проблем за Win7

Мнение от cmg »

За парите тука е различно в Дубай, а за претърпения, преди беше зле - бавен. Сложи тази карта човека, преинсталира го и го почисти (файлове ми запамети в USB 1тб) и така. Преди месец-два екрана беше така, но се оправи една вечер като писах файл от само-себе си и ме пусна в компа = Не трябва да ползвам сейф мод. Но тогава картата беше инсталирана с драйвърите, а сега без нея ме пуска в компа, но екрана се бъгваше днес = резолюция 1024, препоръчаха ми да изтегля пак картата от един сайт и като изтеглих пак проблем, изтрих = зелен гаден екран и резолюция 640. ГГ

EDIT:
Давам тийм вивър на ЛС или скайп и може да погледнете вие каквото се налага да видите за да се разбере проблема?
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1403 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: Сериозен проблем за Win7

Мнение от georgii.s »

Принципно драиверите на АМД са зле, пробваи със по-стар тия артефакти се получават при завишени волтажи клок на картата или проблем с чипа аз на времето си играх с едно HP нагрях го до 280 градуса и си махнах проблема но не е за хоум меид условия :D лаптопа ми беше пътник така че нищо не губех от нагряване се беше явно пропукала някоя споика между чипа и дъното
Аватар
cmg
Активен
Активен

Мнения: [ 260 ]
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Сериозен проблем за Win7

Мнение от cmg »

Добавих Ви в скайп Георги, ако искате вижте с Тийм вивъра, защото няма смисъл да си чаткаме, ами направо така. Ако не вече да локваме темата и да се оправям сам при майстори и такива .. :)
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1403 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: Сериозен проблем за Win7

Мнение от georgii.s »

Не мога да ти помогна защото трябва явно физическа намеса, отиди при някои "майстор" да ти го погледне защото после ще пускаш теми "изгоря ми дъното" и от този сорт :)

Иначе може да направиш следното- намираш медна пластинка 1.4/5/6 мм разкарваш термоконтактната лепенка от охлаждащия блок почистваш си лаптопа от прах със термопаста нанасяш по чипа нанасянето най-добре става като си сложиш найлонова торбичка на пръста и почваш да клепаш равномерно клепаш по пластинката от 2те страни и я слагаш на видео чипа сглобяваш лаптопа тургаш по стар видео драивер и се молиш да запали :D
Аватар
cmg
Активен
Активен

Мнения: [ 260 ]
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Сериозен проблем за Win7

Мнение от cmg »

Еми щом не виждате решение значи ще го дам на майстор в удобно време, но нека хората пишат така, че темата да стои отворена. Ако има някой идея да сподели. Не задължавам никой. Ще пиша на Модератор/Админ като се разреши проблема, или го оправи майстор.
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1721 ]
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Сериозен проблем за Win7

Мнение от Nichky »

Проблемът разрешен ли е?
Заключено Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта