Hide N Seek Ultimate bY Nicky & Vic7im [Отзиви,впечатления]

Тук ще се преместят всички стари теми и предложения от раздел ''ЗА СЪРВЪРИТЕ''.
Аватар
new
Баннат
Баннат
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Апр 2015, 16:56
Ник в играта: Player или unnamed
Скайп профил: HEEEELEEEEEEEEE

Re: Hide N Seek Ultimate bY Nicky & Vic7im [Отзиви,впечатлен

Мнение от new »

аз Д Е М О Н С Т Р И Р А Х на админа, че не работи .... защо да ме банвате? искам да помогна :)

Преди време съм предлагал да оправя всичко по сървърите на главния, а той няма да казвам какво правеше....
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Hide N Seek Ultimate bY Nicky & Vic7im [Отзиви,впечатлен

Мнение от Musti »

NoobernatoR написа:- Защитата на сървъра я няма никаква.
Влизат си с първия намерен хак / скрипт за скачане и тая простотия дори не го засича. А пък ако го засече само ще изпише, че е хак и няма да го банне.

- Ножа отново бъгва.
Тоя път сме на по-яката оферта предоставена от не знам си кого. Коляне на всякакви разстояния. Видимо по-далече, ама аре ще го коля. В мене стърже ножа, но не хитва дори.

- Проклетия Freeze nade.
Т'ва е по-диво и от ножа. В CT гърми и вместо да го freez-не оно го забавя за 3-4 секунди. Гърми на далечно разстояние от него и го забави за 10 секунди. Това дали ще го замрази или ще забави CT и за колко време ще го забави само тоя дето е писал мода знае, ама надали.

- /knife опцията, за да показва / скрива ножа като Т също не работи.

Другия път с повече мехурчета.
Изображение
Аватар
Truth
Respected
Respected
Мнения: 369
Регистриран на: 13 Юни 2012, 18:34
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Hide N Seek Ultimate bY Nicky & Vic7im [Отзиви,впечатлен

Мнение от Truth »

Очевидно има доста критици, поздравления за това. Сега няколко неща.
1. Фростнада не е този който сложихме ние.
2. Защитата, ако изобщо я има защото влезнах за 5 минути, не е версията ( последната ) която сложихме, от къде знам ли? Във версията която ние сложихме има команда за проверка. А дали само изписва, че банва, а не банва, това отново е проблем не от защитата, а от бан системата.
3. Ножа от къде колел и не колел още от преди ви се обясни, че опира до нета/машината на слак и няма общо с мода, просто се постарахме да го олекотим на максимум за да намалее/изчезне този проблем. Явно без успех.
4. Отново за защитата "не ставала за нищо" ами помолете да я махнат щом не става за нищо, аз така като гледам банлистата поставя ежедневно банове, но явно щом не може да хване абсолютно всичко "не струва". Ще предам на Nicky да стои денонощно да чака да изскочи някой нов хак, за да може да го добави в конфига, че да започне да "струва" защитата.
5.Единственото нещо което не работеше още при слагането на мода беше /knife командата и така и не отделихме време да погледнем, защо не работи.
6. Към професора с "хващането на един обикновен девелопер" нека той предостави точно работеща защита против дев, работеща на 2-та протокола и НЕ правеща грешка да те банне за дев, ако случайно ти лагне по-стабилно. ;)
Има си къде да проверите как работят модовете на NIcky , за да разберете, кое струва и кое не.
Хайде със здраве!
Hide'N'Seek 100aa records :
Longjump : 258 block | 259.380 stats /Sideways : 258 block | 259.430 stats
CountJump : 269 block | 273.9 stats
DoubleCountJump : 273 block | 276.9 stats
MultiCountJump : 270 block | 275.xxx stats
StandUpCountJump : 272 block | 275.8 stats

Longjump клипове Линк
Аватар
new
Баннат
Баннат
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Апр 2015, 16:56
Ник в играта: Player или unnamed
Скайп профил: HEEEELEEEEEEEEE

Re: Hide N Seek Ultimate bY Nicky & Vic7im [Отзиви,впечатлен

Мнение от new »

Едно демо
http://dox.bg/files/dw?a=41850769e0
хубава граната :) developer-а още си работи нормално :)
Браво
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Hide N Seek Ultimate bY Nicky & Vic7im [Отзиви,впечатлен

Мнение от puRple* »

Защо freez-a e smoke? Фрийз-а го няма а вместо това е смоке. Нарочно ли е така или бъг?
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив "ЗА СЪРВЪРИТЕ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта