Оплакване от администратор Ianko

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
delfinAA
Новак
Новак
Мнения: 40
Регистриран на: 27 Яну 2014, 21:32
Ник в играта: delfinAA
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Оплакване от администратор Ianko

Мнение от delfinAA »

Така нека започнем. Въпросния админ "Ianko" внезапно ми маха правата поради простата причина, че съм тръгнал да обиждам един тарикат, който е с широко досие в Basebuilder сървъра. Това е едно просто "малоумно" детенце, което си играе с нервите на останалите играчи, като им копирва никовете и изхарчва всички кредити. А да попитам сега Ianko прав ли е в тази ситуация поради факта, че съм тръгнал да обиждам този палячо да ми махне правата в HNS сървъра? ИСКАМ МНЕНИЕТО НА АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ АДМИНИ В BASEBUILDERA, КОИТО СА РЕДОВНИ! Нека всеки админ погледне и се замисли малко над постъпката на Ianko.

П.С Малко преди да ми премахнат правата влизам в сървъра да играя и какво да вида.. Цък? Какво се вижда тук? Всичко е в вашите ръце (за админите в сървъра)

Често виждано нещо - Отношението на по-висше стоящите към тези, които са никои пред тях.
Последно промяна от delfinAA на 17 Мар 2015, 22:10, променено общо 2 пъти.
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор Ianko

Мнение от Musti »

Така Администратора е прав в действията си,защото не малко хора са хвръкнали от Екипа заради такива малоумни обиждания и изтърване на Нерви.След като си видял който и да е играч и си сигурен че е той има си тема за оплаквания с необходимите доказателства.
Така след като си си изпускал нервите се вижда докъде се стигна.Вместо да потърсиш помощ ти си действа на своя глава и си понесе последствията.
Изображение
Аватар
delfinAA
Новак
Новак
Мнения: 40
Регистриран на: 27 Яну 2014, 21:32
Ник в играта: delfinAA
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор Ianko

Мнение от delfinAA »

А да попитам аз този играч малко пъти ли е докладван и ми кажи колко пъти до сега е бил наказан като АБСОЛЮТНО всеки ден играе в сървъра с различни никове?
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор Ianko

Мнение от Musti »

Значи ако е бил докладван ,със сигурност е бил наказан за нарушенията си.
Може да е играл с друг ник ,това не означава че е останал ненаказан.
Изображение
Аватар
ivo5456
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 873
Регистриран на: 10 Май 2012, 22:39
Ник в играта: understandME
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор Ianko

Мнение от ivo5456 »

Викаш някой по-висшестоящ от теб и го наказва по-сериозно, но ти нямаш право да го псуваш/обиждаш и т.н. Според мен Янко е напълно прав с действието си.
SMOKE WEED EVERYDAY!
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор Ianko

Мнение от Ianko »

Нека оставя 30 мин темата след това ще я заключа и ако пуснеш пак тема ще те банна от форума :

сега по темата!
DemoLitioN написа:1. Псувни и обиди към играчи независимо в сървъра на админ чата или в сайта/форума.[/b][/color]
Пример: http://prikachi.com/images.php?images/487/7143487X.jpg http://prikachi.com/images.php?images/492/7143492i.jpg Дори да сте били провокирани, това няма да ви оправдае!


има цяла тема как трябва да стои един админ в сървърите, но не ми се търси затова ти пуска само това
Изображение
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор Ianko

Мнение от iv00 »

Донякъде те разбирам. И на мен ми е идвало на тоя да му на.. хммм.. Умее да ти изкара нервичките ама и аз не му спестявам нито едно нарушение. В случая не е трябвало да псуваш, макар че и на мене ще ми дойде да направя същото.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
delfinAA
Новак
Новак
Мнения: 40
Регистриран на: 27 Яну 2014, 21:32
Ник в играта: delfinAA
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор Ianko

Мнение от delfinAA »

Наказан? А динамичен ИП адрес нещо да ти говори? Това 12 годишно пишлеме си играе с всички нас.
П.С За това можех просто да си понеса един бан от колкото махане на правата в друг сървър.
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор Ianko

Мнение от Ianko »

delfinAA написа:Кво правиш ми кажи, върни темата да се види от всички админи да те видя до къде ще я изкараш.
Не ме интересува, че си от по висше ниво, за мен си нищо всъщност.
върнах темата нахалник нека видат всички щом искаш :) ще я оставя да ти кажат още няколко човека че не си прав вече са ти го казали ама ти явно искаш още да гледаш :finger:
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор Ianko

Мнение от JukeCity »

Постъпката на Янко е правилна, ти си админ когато си заел този пост си казал , че ще защитаваш сървъра от нарушители това включва обиди,хакери,реклами и т.н. Като "Админ" в сървъра не само , че даваш лош пример на играчите а и излагаш веригата.
Аватар
shmatii ^^ ;dd
Respected
Respected
Мнения: 1351
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор Ianko

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Майчице мила... делфине стегни се. В предишната тема (на която ти махнаха правата) всичко е на показ, не знам какво търсиш повече от Янко или от "нашето" мнение. Какъв динамичен ип адрес, какви простотии дрънкаш не мога да те разбера.
Аватар
delfinAA
Новак
Новак
Мнения: 40
Регистриран на: 27 Яну 2014, 21:32
Ник в играта: delfinAA
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор Ianko

Мнение от delfinAA »

Майчице мила.. като не играеш в сървъра не пиши. Аз съм само един играч в Basebuildera нищо повече. Там не съм админ, там съм играч без никакви права има голяма разлика да не е и огромна. А с какъв ИП адрес трябва да е че след бан да може пак да влиза.. може би извънземен ? В сървъра в който съм админ да сте видяли такова нещо?
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор Ianko

Мнение от Ianko »

брато натоварваш ме с коментарите ти хаха админ там админ натам и т.н 30 мин минаха темата отива в коша
Изображение
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2015г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост