Awp melee проблеми и.. до кога?

Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Awp melee проблеми и.. до кога?

Мнение от puRple* »

Добър вечер! Може да ме добавите към дежурните мрънкачи, даже и на мен бан може да сложите. :D
В това демо ще видите спаун протекшъна в началото, както и НЕ-то от което няма никаква полза. Аз не знам тоя сървър като не го оправяте за какво седии...
http://dox.bg/files/dw?a=5207b02015
И една молба, като знаете, че ще се махне и е предназначено за СМС админите, спрете да ги ползвате тия тъпи привилегии..Y2E е единствения който се поставя на мястото на всички играчи.
Изображение
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1200 ]
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Awp melee проблеми и.. до кога?

Мнение от kofein »

Здрасти, а какви точно са привилегиите, само знам, че DMG-а е малко бъфнат
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1385 ]
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Awp melee проблеми и.. до кога?

Мнение от HuliganaKuncho »

Ако искате ще се хвана и ще го оправя, но искам да знам, че никой няма да пипа след това.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Awp melee проблеми и.. до кога?

Мнение от puRple* »

kofein написа:Здрасти, а какви точно са привилегиите, само знам, че DMG-а е малко бъфнат
Еднакъв спеед с нож и авп-то демек 250 което не е проблем, както и стартират с 115 хп до колкото помня. Най-голямата глупост е, че имат ХЕ в началото на рунда и взима повече дмг от обикновено.
Вчера убих Лъчо два пъти и той без да прави нищо с 2 хе-та и айде..
Huligan, той ексиончо щеше да го прави, ама не знам кога, как, защо и т.н. Разбери се с него, аз лично предпочитам ти да го направиш..
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Awp melee проблеми и.. до кога?

Мнение от Excione ツ »

Петър го отпишете до Нова година поне, че е заето момчето. Работа, учене и те така. Ми да разбирам, че само spawn protection-a ви бърка в здравето и гранатите?
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3276 ]
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Awp melee проблеми и.. до кога?

Мнение от DemoLitioN »

Пичове личи си колко сте запознати с този мод, кой играе, кой не играе, кой само за мнението пише.. Аз също нямам право да пиша, тъй като не играя вече тук, но аз обичам да съм на всяка манджа мерудия, така че ще драсна два-три реда (по този повод няма се обидя ако ми сложите предупреждение). Първо тези V.I.P екстри НЕ са предназначени за този вид мод, а за Classic, Dust2 Only, Warcraft, където картите са големи и като метнеш някъде HE на посоки не взима на друг играч 40-50 кръв, както е без броня и така всеки път, защото е respawn сървър. Отделно бързината и по-големия damage при пускане и убийство ако с автоматични оръжия не се усеща толкова, то с Awp-то се усеща доста. Крайно време е да разберете, че освен ако не ти правят свирка като пратиш SMS VIP, Admin за този сървър няма да имате смс-и както при Jailbreak, Deathrun, Zombie и другите fun сървъри. С една дума всички тези привилегии са излишни. Като искате повече екстри да имат добавете им един prefix и да пишат цветно. Spawn Protect-а е изключително важен за respawn сървъри, особено за малки и открити карти. Един AFK Kicker нагласен на 15 секунди също би бил много полезен, когато няма Админ за да има баланс в отборите, поне по численост. Демо рекордер, няма смисъл от коментар, но трябва да го направите с едно име както беше преди примерно: SlackServ_AWP_Mele.dem, по-умните ще разберат защо трябва да е със само едно име. Amx_showip като не може се вижда цялото IP по обективни причини, поне направете се вижда STEAM_ID-то. Някои играчи обичат да има звуци (headshot, multi kill и т.н), но такива като мен, които играят със звук им пречи, затова ако ги сложите задължително направете да могат да бъдат изключвани с команда примерно /sounds (това го има в сървъра, в който играя и е много полезно), иначе по-добре не ги слагайте. /mute задължително трябва да присъства поне според мен, заедно с rtv, като ви знам, как слагате мапове на килограм, без него сте загубени. И най-важното разбира се ПАТРОНИТЕ ДА ВЛИЗАТ И ДА НЯМА ЛАГ!
Офтопик:
Викам малко аз :laught:
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1403 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: Awp melee проблеми и.. до кога?

Мнение от georgii.s »

Протекшана е оправен от вчера, проблема е във бета версията на CSDM вчера на бърже натъкмих един awp battle плъгин драскаите при проблеми ...
Заключено Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост