[Кандидат админ] Hide'n'Seek - -Mr.Phameoux-

Тук ще се местят приетите кандидатури
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 31 ]
Регистриран на: 23 Ное 2015, 17:01
Ник в играта: phameoux
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

[Кандидат админ] Hide'n'Seek - -Mr.Phameoux-

Мнение от Shterev »

[Кандидат админ] сървъра - ника Ви


1. Задължително трябва да имате навършени 16 години! ( За сървърите Zombie Basebuilder,Deathrun,JailBreak,HideNSeek -14 ) (Напишете годините си!) - 18 – (след 1 седмица 19)
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - -phameoux  15 часа и 23 мин. а преди да рестартирате времето на всички имах със -phameoux`NARKOSKY около 28 часа
3. Напишете Вашето име! - Петър
4. Напишете Вашия ник! - -phameoux
5. За кой сървър кандидатствате? - Hide'n'Seek [SS]
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? - Твърде много нарушители,влизам често в сървърът и нямам проблеми с никой.Със сървърите бих бил полезен на голяма част от тях,защото имам Private Plugini , за D2,HNS-то и други,а за сайта познавам хора,който се занимават сериозно с дизайни и други неща свързани със сайтове-Баннери и др :D
7. Задължително Skype за връзка: kosmuchaniti-raiekotak
П.С. Знам че със новото рестартирано време нямам точните 30 часа,за което съжелявам,ще ги натрупам с времето...бях отхвърен един път,не искам да бъда втори :coffee:
"Човек е господар на думите си,преди да ги изрече,и техен роб,щом ги изрече"
Конфуций
Аватар
Зарибен
Зарибен

Мнения: [ 544 ]
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Hide'n'Seek - -Mr.Phameoux-

Мнение от vankata199 »

Правилата са за да се спазват и са за всички !!! Против от мен и аз не искам да ме късат на листовките 2ри път ама ш ме разпорят щот не си сядам на гъзъ и не ги уча та с теб е същото не може да очакваш да си одобрен при положение че ние не получаваме дори минималното от теб усилие а то е едни часове :)
Последно промяна от JukeCity на 10 Яну 2016, 16:11, променено общо 2 пъти.
Причина: В момента часовете не се гледат, тъй като бяха рестартирани, ако играча си го виждал преди и си сигурен, че има 30 часа можеш да гласуваш за него.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Hide'n'Seek - -Mr.Phameoux-

Мнение от puRple* »

Против! Преди имах впечатление, че искаш поста и го заслужаваш, но ми падна в очите. Когато играхме на хнс етхерал и в края на мапа един играч те фрагна, ти почна да го обиждаш, да вярно не кой знае какви обиди, но бяха факт! Картата се смени на роофтопс и заядливото ти поведение продължи и ти казах, че това ще се отрази на моя вот и ето така е. Въпреки това ти каза, че не ти пука, че си държал сумати сървъри и че и тук ще станеш админ. Good luck
Променям си вота на ЗА Изображение , защото си личи, че искаш да си админ и самия аз те исках преди онази случка. Но от мен да знаеш ако те видя в някакво малко нарушение ще те клюкаря :tongue:
Последно промяна от puRple* на 12 Яну 2016, 20:06, променено общо 2 пъти.
Изображение
Аватар
Пенсия
Пенсия

Мнения: [ 622 ]
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
Ник в играта: Тайна
Скайп профил: Тайна
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Hide'n'Seek - -Mr.Phameoux-

Мнение от BaDaZz »

Аз па съм За! Редовен,винаги ме поздравява,както мене така и другите. Аз лошо не съм видял. Трябват админи в ХНс за това имаш За от мене! Ако те одобрят,то всичко ще проличи през тестовия период. Успех ;)
Изображение
>Диана. - От днес 23:20
>Ники ако имаш голям идвай :D :D :D
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 191 ]
Регистриран на: 16 Дек 2012, 00:25
Ник в играта: avangarD , Shotgun
Скайп профил: hrisito122
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Hide'n'Seek - -Mr.Phameoux-

Мнение от I play for my br »

Ще те наблюдавам известно време, засега няма да давам мнение.


EDIT: Давам ти ЗА! Успех.
Последно промяна от I play for my br на 13 Яну 2016, 18:18, променено общо 3 пъти.
Изображение
Аватар
Зарибен
Зарибен

Мнения: [ 544 ]
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Hide'n'Seek - -Mr.Phameoux-

Мнение от vankata199 »

Правилата са за да се спазват и са за всички !!! Против от мен и аз не искам да ме късат на листовките 2ри път ама ш ме разпорят щот не си сядам на гъзъ и не ги уча та с теб е същото не може да очакваш да си одобрен при положение че ние не получаваме дори минималното от теб усилие а то е едни часове :)
Едит: Щом тряя да се гласува Против Не може да имаш 10 ника и общо часовете да правят 30 2-ро никва преценка за хак 3-то с наркоску там клана или квот да е преди време нямаше един чист от там затова и 90% от него вече не играят при нас само си слагат клана ама не могат да движат така 4-то колкото пъти да съм влезнал ти с тоя клан не играеш а без клана да не говорим аз няма как да изградя мнение за човек който влиза когато си поиска и след тва иска пост при нас то тва не е концерт пожелание

Извинявам се за двойния пост просто през телефона ми е мн хард
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 2994 ]
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Hide'n'Seek - -Mr.Phameoux-

Мнение от r1odayftw »

Редовен си,не нарушаваш правилата,помагаш като се оплакваш от смс админи и потребители които нарушават правилата.От мен имаш ЗА ! Успех :cheers:
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Hide'n'Seek - -Mr.Phameoux-

Мнение от Excione ツ »

За! В момента няма помощници за този сървър и ще е интересно да видя как ще се справяш без конкуренция.
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 3029 ]
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Hide'n'Seek - -Mr.Phameoux-

Мнение от Musti »

Хайде и от мен За,дано се справиш.
Свържи се с мен в скайп!
Одобрен.
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Приети кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта