Проблем с стар компютър.

Тук ще се местят приключените теми от този раздел.
Аватар
JailBreak Бунтар
JailBreak Бунтар

Мнения: [ 658 ]
Регистриран на: 23 Юни 2015, 14:30
Ник в играта: Air Jordan ✅
Скайп профил: Лично Съобщение.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: гр. Раковски
Обратна връзка:

Проблем с стар компютър.

Мнение от Air Jordan »

Здравейте!
Днес реших да включа старият ми компютър, за да си припомня някой неща от преди. Тръгна, стартира Windows-a, и след няколко секунди се изключи сам. Когато го пускам на "Safe Mode with Network" няма този проблем, върви си, но както казах, стартиран ли е нормално се изключва. Моля, ако имате идеи на какво може да се дължи това, да бъдете така добри да ги споделите, а по-нататък може да ми хрумне да го занеса на поправка, поне да бъде използван, а не само да седи просто така...
Благодаря предварително!
Аватар
Шефчето
Шефчето

Мнения: [ 4475 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Проблем с стар компютър.

Мнение от Genata »

при излизането на save mode менюто което предполагам че знаеш как да достигнеш щом си влезнал под save mode networking има една опция - start windows last good configuratio,пробвай с нея да видиш дали ще тръгне.
Изображение
Аватар
JailBreak Бунтар
JailBreak Бунтар

Мнения: [ 658 ]
Регистриран на: 23 Юни 2015, 14:30
Ник в играта: Air Jordan ✅
Скайп профил: Лично Съобщение.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: гр. Раковски
Обратна връзка:

Re: Проблем с стар компютър.

Мнение от Air Jordan »

Genata написа:при излизането на save mode менюто което предполагам че знаеш как да достигнеш щом си влезнал под save mode networking има една опция - start windows last good configuratio,пробвай с нея да видиш дали ще тръгне.
Търсих го много, но не можех да го намеря :disagree: Само start windows normaly, with network и още едно имаше (не това което си ми казал).
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3276 ]
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Проблем с стар компютър.

Мнение от DemoLitioN »

Съмняват ме кондензаторите в захранването. Ако разбираш отвори захранването и виж дали са се надули. Също виж вентилаторите дали работят правилно, защото ако не работят компютърът се изключва да предотврати по-сериозни щети.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Заключено Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост