Оплакване от админ FBI

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Заключено
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Оплакване от админ FBI

Мнение от >sLk> »

1. Nick на Админа:FBI
2. IP на Админа:
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Злоупотреба с права
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър). http://prikachi.com/images.php?images/392/8780392U.png
5. Сървър:JB
Изображение
Аватар
Stilqna
Напреднал
Напреднал
Мнения: 187
Регистриран на: 27 Дек 2015, 01:12
Ник в играта: FBI
Скайп профил: stilqnka00
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от Stilqna »

Момче обясних ти вече според мен че на теб и както на другите че ви беше рано за CT.Имахте грешки и при командите при което убивахте без причина.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от JukeCity »

Ако администратор реши може да смени ЦТ-тата ако сметне, че не могат да се справят и да сложи по-добри, а и да беше дал демо
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от >sLk> »

Stilqna написа:Момче обясних ти вече според мен че на теб и както на другите че ви беше рано за CT.Имахте грешки и при командите при което убивахте без причина.
Това ,че 1 от целият ни отбор не знаеше как да играе , не означава че и ние не знаем. Да не добавям и арогантното поведение на админа :)
Изображение
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от monster »

Имаш 24часа да предоставиш демо.
Аватар
Stilqna
Напреднал
Напреднал
Мнения: 187
Регистриран на: 27 Дек 2015, 01:12
Ник в играта: FBI
Скайп профил: stilqnka00
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от Stilqna »

Арогантно поведение?Та ти ми търсеше сметка дори не изчака да ти обясня действията си и започна да ме заплашваш.Как другите ме разбраха а само ти не?
Последно промяна от Stilqna на 01 Май 2016, 22:51, променено общо 1 път.
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от >sLk> »

http://dox.bg/files/dw?a=8ca2d78592 - Демото #раздавамзаплахи
Изображение
Аватар
NOVAKA
Respected
Respected
Мнения: 133
Регистриран на: 25 Фев 2016, 20:31
Ник в играта: NOVAKA
Скайп профил: bobi_864
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от NOVAKA »

SLK аз мисля че е време да спреш да се заяждаш с админите. Тя ви премести затворници, защото вие които бяхте полицай, започнахте да убивате всеки който не ви хареса в каква посока се е запътил (фрийкил). След това ви се обясни че командите са ви неправилни и че трябва да давате ФД на хората, които убили неправомерно. Но след като вие не реагирахте (ЦТ), трябваше админа да действа и го направи по правилният начин, смяна на играчите. Между временно всички започнаха да се нервират от вашите действия и затова последва смяна на отборите и следователно ФД АЛЛ. Така че аз заявявам, че админа не е в никакво нарушение, камо ли превишаване на правата. Какво трябваше да направи, да гагне всички, или да ги кикне, не те разбирам какви ги вършиш с тази тема......................................

П.С. между другото имам запазено демо.............
Изображение
Изображение
*DEAD* kofein : kato si simon s drugoto kopche
*DEAD* kofein : na mishchitzata
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от >sLk> »

NOVAKA написа:SLK аз мисля че е време да спреш да се заяждаш с админите. Тя ви премести затворници, защото вие които бяхте полицай, започнахте да убивате всеки който не ви хареса в каква посока се е запътил (фрийкил). След това ви се обясни че командите са ви неправилни и че трябва да давате ФД на хората, които убили неправомерно. Но след като вие не реагирахте (ЦТ), трябваше админа да действа и го направи по правилният начин, смяна на играчите. Между временно всички започнаха да се нервират от вашите действия и затова последва смяна на отборите и следователно ФД АЛЛ. Така че аз заявявам, че админа не е в никакво нарушение, камо ли превишаване на правата. Какво трябваше да направи, да гагне всички, или да ги кикне, не те разбирам какви ги вършиш с тази тема......................................

П.С. между другото имам запазено демо.............
Когато се научите да бъдете админи за играчите , а не за собствена изгода - тогава може би ще спра да ви тормозя за грешките ви :)
Изображение
Аватар
NOVAKA
Respected
Respected
Мнения: 133
Регистриран на: 25 Фев 2016, 20:31
Ник в играта: NOVAKA
Скайп профил: bobi_864
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от NOVAKA »

Това не е грешка на никой, админа както казах, реагира правилно, а защо никой друг играч не се оплаква от нас, а само ти се оплакваш. Нали и ти правиш грешки, ние с какво те наказваме?
Но май ще трябва вече да има някакво наказание и за теб, но това ще го решат по-главните.
Изображение
Изображение
*DEAD* kofein : kato si simon s drugoto kopche
*DEAD* kofein : na mishchitzata
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от novachrono »

Моля учтиво някой със модераторски права във този форум, нека да вземе решение, защото усещам че ще има бой. + това, на снимката не е ясна причината защо ги мята. Трябва да дадеш демо в тази ситуация. Не може да си сигурен защо ги е махнала. Може би защото не можете да контролирате бунта.

След малко ще прегледам и демото, че ми стана интересно.
Последно промяна от novachrono на 01 Май 2016, 22:59, променено общо 1 път.
Аватар
J|uMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 110
Регистриран на: 16 Апр 2016, 12:37
Ник в играта: Supervisor
Скайп профил: limona3444
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от J|uMoH »

Нека и аз да се обадя. Аз бях вътре за 5 минути, тъй като имах работа. Обаче от всички дни, в които съм бил в сървъра и съм видял теб @slk, винаги си държал на твоето, и винаги си говорил на "we" "aue". Това, че админката е сметнала за правилно да ви премести т, не означава, че веднага хоп - на оплакването. Ти безгрешен ли си? Не приветствам само това, че заради 1 играч е метнала целият отбор, но защитавам админа. Дай сега, ако ти направиш нещо веднага да те репортнем. Не. Това не е целта. Целта е малко както се казва "chill" да създадем в сървъра.
Whatever you do in life
surround yourself with smart people
who'll argue with you.

John Wooden [ October 14, 1910]
Аватар
NOVAKA
Respected
Respected
Мнения: 133
Регистриран на: 25 Фев 2016, 20:31
Ник в играта: NOVAKA
Скайп профил: bobi_864
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от NOVAKA »

Между другото, гледах демото, ВИЕ забелязвате ли как се държи играча с другите админи, как се заяжда и отговаря?
Изображение
Изображение
*DEAD* kofein : kato si simon s drugoto kopche
*DEAD* kofein : na mishchitzata
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от JukeCity »

Офф хайде стига, заключвам че спамите, утре късно вечерта ще дам отговор или някой колега ако ме изпревари.
Аватар
dqvola18
Respected
Respected
Мнения: 1220
Регистриран на: 13 Окт 2012, 14:16
Ник в играта: skeleta
Скайп профил: igrata_1990
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Димитровград
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от dqvola18 »

За мен админа има грешка защо ги премести всичките ?
Изображение
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от ThoR »

Стилянке,не мога да повярвам че извърши такава грешка.Изгледах цялото демо и ми е чудно защо прехвърли всички CT и T и след няколко секунди ги смени като ти се включи.Има грешки на 1-2 CT зарад ония команди на които не пише че трябва последния клекнал/станал/скочил да мре.Според мен ти беше в голяма грешка като смени всички CT.Incessa поне знае хубаво правилата наблюдавал съм го донякъде съм доволен от него.Буртиан е във фатализма да бъде прехвърлен T,за което трябваше да го направиш по-рано.Останалите CT да прочетат каква е командата/малката игричка и тогава да се види дали се убива или не.При следната команда "Last duck ot mqsto" според мен последния не трябва да мре,отнася се за "Last up" "Last jump" и т.н.Фрезист го хвана мързела да стане саймън,а попринцип трябва да бъде поне 1-2 пъти.

Един съвет докато си ПА:Трябва да се прехвърлят тези,които не знаят командите добре и после убиват тогава се мята T.Две от прехвърлянията бяха справедливи,но имай милост и предупреждавай малко.

Едит:Само да кажа че на това оплакване >sLk> е прав.Има причини да пуска това оплакване.Видяхме ги,изброил ги е.Гледам,че Бойко нещо писал.Ако не бяхме такива аз нямаше да съм ПА и щеше всичко да си е тихо и спокойно,но става обратното.

Едит 2.0:Към NOVAKA.Бойко,само да вметна че всеки си има свое собствено поведение.Някои се държат мило,щастливи са и т.н пък други са ядосани,тъжни и псуват на майка.
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от Melachka »

ThoR написа:Стилянке,не мога да повярвам че извърши такава грешка.Изгледах цялото демо и ми е чудно защо прехвърли всички CT и T и след няколко секунди ги смени като ти се включи.Има грешки на 1-2 CT зарад ония команди на които не пише че трябва последния клекнал/станал/скочил да мре.Според мен ти беше в голяма грешка като смени всички CT.Incessa поне знае хубаво правилата наблюдавал съм го донякъде съм доволен от него.Буртиан е във фатализма да бъде прехвърлен T,за което трябваше да го направиш по-рано.Останалите CT да прочетат каква е командата/малката игричка и тогава да се види дали се убива или не.При следната команда "Last duck ot mqsto" според мен последния не трябва да мре,отнася се за "Last up" "Last jump" и т.н.Фрезист го хвана мързела да стане саймън,а попринцип трябва да бъде поне 1-2 пъти.

Един съвет докато си ПА:Трябва да се прехвърлят тези,които не знаят командите добре и после убиват тогава се мята T.Две от прехвърлянията бяха справедливи,но имай милост и предупреждавай малко.

Едит:Само да кажа че на това оплакване >sLk> е прав.Има причини да пуска това оплакване.Видяхме ги,изброил ги е.Гледам,че Бойко нещо писал.Ако не бяхме такива аз нямаше да съм ПА и щеше всичко да си е тихо и спокойно,но става обратното.

Едит 2.0:Към NOVAKA.Бойко,само да вметна че всеки си има свое собствено поведение.Някои се държат мило,щастливи са и т.н пък други са ядосани,тъжни и псуват на майка.

Олеле Варно, за пореден път се убеждавам, че ти тотално не разбираш този мод и за пореден път пишеш абсолютни глупости. Всеки админ може да махне надзирателите, след като реши, че те не могат да се справят. Нормално е да ги махне, аз също бих го направил, тези на демото са мега слаби CT-TA, а не искам изобщо да споменавам в каква грешка си за incess или къв е там, той се държи ужасно в сървърите, пише на спиндермански, прави мизерии, а и също така да не говорим колко слабо играе като надзирател. Правилата ги знаел дрън-дрън - те много хора знаят правилата, ама не всички играят добре като надзиратели. Винаги когато той е CT само се лигави и си обикаля мапа и не играе и не прави нищо полезно, дори аз него никога не го бих метнал CT просто защото не го бива хич, пък и след като админа е преценил така ситуацията, така е действал. Това че на него не му отърва и се е оплакал си е негов проблем. Също така искам само да спомена, че този дори не мога да го нарека ,,играч" се държи много гадно в Jail-a, постоянно се заяжда и обижда, също така онзи ден ме заплашваше с report за дето съм го махнал от CT, а той беше първия умрял надзирател, а местата бяха малко. Да не говорим колко непристойно се държи в сървъра на демото и как се заяжда с играчите и най-вече с админите, обърнете внимание. За мен FBI е действала правилно и не е направила нищо лошо, а SLK отново търси под вола теле, не е станало по неговата и е решил да се оплаче, защото е засегнат по някакъв начин. На тези изпълнения сме се нагледали, няма проблеми :finger:
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от ThoR »

Melachka написа:
ThoR написа:Стилянке,не мога да повярвам че извърши такава грешка.Изгледах цялото демо и ми е чудно защо прехвърли всички CT и T и след няколко секунди ги смени като ти се включи.Има грешки на 1-2 CT зарад ония команди на които не пише че трябва последния клекнал/станал/скочил да мре.Според мен ти беше в голяма грешка като смени всички CT.Incessa поне знае хубаво правилата наблюдавал съм го донякъде съм доволен от него.Буртиан е във фатализма да бъде прехвърлен T,за което трябваше да го направиш по-рано.Останалите CT да прочетат каква е командата/малката игричка и тогава да се види дали се убива или не.При следната команда "Last duck ot mqsto" според мен последния не трябва да мре,отнася се за "Last up" "Last jump" и т.н.Фрезист го хвана мързела да стане саймън,а попринцип трябва да бъде поне 1-2 пъти.

Един съвет докато си ПА:Трябва да се прехвърлят тези,които не знаят командите добре и после убиват тогава се мята T.Две от прехвърлянията бяха справедливи,но имай милост и предупреждавай малко.

Едит:Само да кажа че на това оплакване >sLk> е прав.Има причини да пуска това оплакване.Видяхме ги,изброил ги е.Гледам,че Бойко нещо писал.Ако не бяхме такива аз нямаше да съм ПА и щеше всичко да си е тихо и спокойно,но става обратното.

Едит 2.0:Към NOVAKA.Бойко,само да вметна че всеки си има свое собствено поведение.Някои се държат мило,щастливи са и т.н пък други са ядосани,тъжни и псуват на майка.

Олеле Варно, за пореден път се убеждавам, че ти тотално не разбираш този мод и за пореден път пишеш абсолютни глупости. Всеки админ може да махне надзирателите, след като реши, че те не могат да се справят. Нормално е да ги махне, аз също бих го направил, тези на демото са мега слаби CT-TA, а не искам изобщо да споменавам в каква грешка си за incess или къв е там, той се държи ужасно в сървърите, пише на спиндермански, прави мизерии, а и също така да не говорим колко слабо играе като надзирател. Правилата ги знаел дрън-дрън - те много хора знаят правилата, ама не всички играят добре като надзиратели. Винаги когато той е CT само се лигави и си обикаля мапа и не играе и не прави нищо полезно, дори аз него никога не го бих метнал CT просто защото не го бива хич, пък и след като админа е преценил така ситуацията, така е действал. Това че на него не му отърва и се е оплакал си е негов проблем. Също така искам само да спомена, че този дори не мога да го нарека ,,играч" се държи много гадно в Jail-a, постоянно се заяжда и обижда, също така онзи ден ме заплашваше с report за дето съм го махнал от CT, а той беше първия умрял надзирател, а местата бяха малко. Да не говорим колко непристойно се държи в сървъра на демото и как се заяжда с играчите и най-вече с админите, обърнете внимание. За мен FBI е действала правилно и не е направила нищо лошо, а SLK отново търси под вола теле, не е станало по неговата и е решил да се оплаче, защото е засегнат по някакъв начин. На тези изпълнения сме се нагледали, няма проблеми :finger:
Ако не разбирам от тоя мод да ме е нямало в Слака досега.Не стига че ме смяташ за най-лошия админ тук пък дошъл пак да се заяжда както преди.Караш ме пак да се нервя като невидял.Не стига че ми се правиш на поредния филмар,а пък трябва да ти чета пак романите.Знаеш ли какво я си гледай работата и си играй!
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ FBI

Мнение от kofein »

incessa beibi - Нямаш право да оспорваш админско решение, това е наказуемо и аз щях да те gag-на, след като Miss Soffi е преценила, че трябва някой да играе като SIMON - то той ще играе.

Miss Soffi - Никъде не пише, че е задължително някой да играе като SIMON, за да е CТ

FBI -

1. Никъде не видях доклада от тези 4 трансфера и ще те помоля да си избереш вариант - мързяло те е да правиш доклад или си искала да скриеш действията си.

Имаш време до вечерта да направиш въпросните доклади като не използваш демото, което е предоставено в тази тема, а твоето лично.

2. Двама играчи ти поискаха обяснение - Car Music Masterino и incessa beibi, но вместо обяснение ти им написа

"Айде, няма само с вас да се занимавам" - това не ми прилича на обяснение.

В случай, че си пропуснала правилата за админите:
Офтопик:
Длъжни сте (За хората от екипа):
Да се преместите към CT отбора, ако няма друг желаещ или няма подходящи играчи за тази позиция!
Да се преместите към Spectator отбора, ако в игра има 5 или повече CT-та!
Да попитате затворника дали иска Revive или Frееday преди да извършите дадено действие!
Да обяснявате и помагате на всички играчи !
Да сте снизходителни в наказанията спрямо новите играчи, които не разбират от JailBreak мода!
Да давате обяснение на играчите, когато ви попитат защо сте извършили дадено действие!
Държанието на incessa beibi в случая беше доста премерено, движението му по картата също и аз реална причина за преместването му към Т отбора не видях, единствено Burtian си заслужи трансфера чрез своите неадекватни действия, преценка и команди.

По принцип член на ЕКИП-а може да вземе решение да подмени изцяло СТ-тата, но аз в случая такава необходимост не забелязах.

Админа ще бъде предупреден,
а Melachka и ThoR да престанат да се разправят, освен ако не искат да си изравнят цветовете до черен.
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост