[Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Тук ще се местят отхвърлените кандидатури
Заключено
Аватар
J|uMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 110
Регистриран на: 16 Апр 2016, 12:37
Ник в играта: Supervisor
Скайп профил: limona3444
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

[Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от J|uMoH »

1. Задължително трябва да имате навършени 16 години! ( За сървърите Zombie Basebuilder,Deathrun,JailBreak,HideNSeek -14 ) (Напишете годините си!) - Преди 2 дни направих 19.
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - Предполагам имам, но не много. Доколкото проверих, имам 43 мисля.
3. Напишете Вашето име! - Васил
4. Напишете Вашия ник! - Supervisor
5. За кой сървър кандидатствате? - SS # Jailbreak
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? - Защото мисля, че доста добре се справих с правата си като (VIP), макар и, заради незначителният ранг, мисля, че се справих добре (дано да не греша). Мисля, че съм направил на всичките админи в сървъра впечатление, и дано то да е добро. Също и имам доста свободно време и ще се радвам то да бъде споделено в форума/сървъра.
7. Задължително Skype за връзка: - limona3444

П.С Може и да нямам толкова много часове, но мисля, че освен часовете, всичко друго ми е на достойно ниво. Все пак "Човек се учи от грешките си". "Търпението е крачка към успеха".
Лека Вечер. Поздрави, J|uMoH
Whatever you do in life
surround yourself with smart people
who'll argue with you.

John Wooden [ October 14, 1910]
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от ThoR »

Ем Васкич,активен си,знаеш правилата,справяше се добре като СМС Вип.Защо пък да не ти се сбъдне желанието?Ще ти дам едно ЗА.Ще видим какво ще направиш през тестовия период.Успех!
Аватар
Lucky
Respected
Respected
Мнения: 861
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от Lucky »

Активен си, държанието ти е на ниво, но с толкова малко часове, не може да ти се има доверие според мен. Бих ти препоръчала да поиграеш още време, защото да си админ не е баш толкова просто, отговаряш не само за себе си, но и за всички играчи. За сега съм против и ти пожелавам успех.
I'll see you soon then..
Изображение
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от WHITE SHADOW »

Не знам за другите но на мен не си ми направил впечатление че искаш да бъдеш част от екипа,иначе държанието ти към играчите е добро. А и за този мод се искат доста повече опит и прекарано време,които не мисля че си натрупал. До този момент съм Против.
Изображение
Изображение
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от Melachka »

Аз ти давам ЗА! Един от малкото хора, на които бих дал ЗА! Ти си тихо момче, справяш се добре със своите СМС права, знаеш правилата на достатъчно добро ниво, искам да сме в един екип. Винаги поздравяваш, когато влезеш в сървъра, направил си ми много добро впечатление. Един от малкото хора, които са оставили добро впечатление в мен относно познанията си и уменията си за този мод. Пожелавам ти успех, дано да бъдеш одобрен. Гласувам ти доверие, дано само не се окажеш някоя скрита лимонка с мулти акаунт или пък да извършиш някоя простотия. Ако влезеш в екипа ще се усъвършенстваш, както и ще се развиваш, ще вдигаш нивото си и смятам, че ще се развиеш и ще напреднеш и ще станеш един добър администратор, без значение какви пропуски имаш и какви грешки ще допуснеш. Аз ЛИЧНО ще ти помагам, играл съм достатъчно много Jailbreak и ще се погрижа да го научиш до съвършенство, но всичко с времето си. Още веднъж успех! :victory:
Аватар
NOVAKA
Respected
Respected
Мнения: 133
Регистриран на: 25 Фев 2016, 20:31
Ник в играта: NOVAKA
Скайп профил: bobi_864
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от NOVAKA »

Аз също ще ти дам ЗА! Справяш се добре със СМС правата си, винаги помагаш с каквото можеш, не влизаш в конфликт с играчите и мисля, че ще си полезен за сървъра. Тест периода ще покаже какво можеш :D
Изображение
Изображение
*DEAD* kofein : kato si simon s drugoto kopche
*DEAD* kofein : na mishchitzata
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от Excione ツ »

С какво предназначение са останалите ти два акаунта, да не би да обогатяват форума?
Аватар
J|uMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 110
Регистриран на: 16 Апр 2016, 12:37
Ник в играта: Supervisor
Скайп профил: limona3444
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от J|uMoH »

Excione ツ написа:С какво предназначение са останалите ти два акаунта, да не би да обогатяват форума?
След като ми зададе въпрос, ще отговаря, както ти отговорих на Л.С ;) и ще добавя 2-3 неща. С никакво предназначение не са. Мислех, че имам само 1 акаунт. Останалите надали съществуват. Все пак, ако ги има, моля те да бъдат изтрити. Знаете, че като деца сме правили какви ли не простотии, е моята е една от тях. Явно съм създал повече от 2 акаунта. И моля да бъда извинен за това. Не искам да се оправдавам, но се радвам, че съм опровергал мнението на някои ваши колеги. За това, моля да бъде взето крайно решение за кандидатурата (Одобрен/Отхвърлен). Предполагам знаете, и се надявам, че ще ми бъде предоставен шанс, да се докажа. Благодаря.
Whatever you do in life
surround yourself with smart people
who'll argue with you.

John Wooden [ October 14, 1910]
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от kofein »

Най- интересния факт е, че има входове в тези акаунти от 16 май и от 10 май ако не се лъжа (а бе този месец), та интересно ми е, защо си се логвал от тези акаунти съвсем- съвсем скоро, след като:
J|uMoH написа:Мислех, че имам само 1 акаунт.


?
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
J|uMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 110
Регистриран на: 16 Апр 2016, 12:37
Ник в играта: Supervisor
Скайп профил: limona3444
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от J|uMoH »

Невъзможно е да съм влизал в тези акаунти. Че аз дори и паролата не знам. Не знам как изобщо изписва, че това съм бил аз. Не си спомням да съм влизал. За това по-добре някои от червените или зелените да си каже направо вотът (Одобрен/Отхвърлен), защото в противен случай, кандидатурата ще стане "Развлечение - Спам"
Whatever you do in life
surround yourself with smart people
who'll argue with you.

John Wooden [ October 14, 1910]
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от kofein »

Виж, нека да ти кажа две неща:

Първо, темата не е чат, задаваме ти съвсем нормални въпроси, защото ни е интересно как така се получава, и второ, решение ще бъде взето когато ЕКИП-а прецени, затова не бързай :)
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от iv00 »

Против съм. Мъчиш се да ни лъжеш и мотаеш, после вземаш да го играеш "ох какъв съм глупак". За следващата кандидатура дано ти пораснат топки.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от Melachka »

Аз също имам въпрос.
Кои са другите ти 2 акаунта? (Имена) А пък в случай, че не ги ,,помниш" (естествено :D) ще помоля някой Администратор да ми прати линкове на двата му акаунта тук в темата или на ЛС. Мерси.
EDIT: Прегледах ти останалите акаунти, много отдавна са и във всеки от тях има писано само 1 мнение. Вотът ми остава същия.
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] - SS # Jailbreak - Supervisor

Мнение от Musti »

От мен имаш Против, с тия лъжи няма да стигнеш далеч. В другите 2 акаунта за последно си влизал на 16 април тая година с 10 мин разлика, а сега твърдиш че не си влязъл. И на 2 та ти акаунта ти засича Ип адреса с който пишеш в момента. Не мога да ви разбера защо си мислите че ние сме глупаци и че не можем да разберем какво правите. За мен не си достоен Админ, покриваш изискванията за часовете но за този мод са малко тези часове, за да усвоиш самата игра. Като мине 1 месец считано от днес заповядай отново и гледай този път пак да се опиташ да ни излъжеш.
Отхвърлен!
Изображение
Заключено

Обратно към “Отхвърлени кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост