Оплакване от админ - shenzo

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Заключено
Аватар
NmL
Баннат
Баннат
Мнения: 94
Регистриран на: 13 Окт 2012, 22:32
Ник в играта: Miss Goffi

Оплакване от админ - shenzo

Мнение от NmL »

1. Nick на Админа: shenzo
2. IP на Админа: (Необходимо е ако Админът не е с Админския си nick) http://prikachi.com/images.php?images/285/9015285Y.jpg
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Обижда в съръвра.
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър). http://prikachi.com/images.php?images/283/9015283a.jpg http://prikachi.com/images.php?images/281/9015281u.jpg
5. Сървър: deathrn
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - shenzo

Мнение от shenzo:D »

Да, виновен съм, но и ти не си изключение, че псуваш мен на майка и не знам какво. Ще си понеса последствията, но и ти няма да бъдеш ощетяван.

Ето и демо да видиш, че ти започваш да псуваш. Демо- http://dox.bg/files/dw?a=940d4fb43e


Изображение
Аватар
Yondaime
Активен
Активен
Мнения: 302
Регистриран на: 21 Ное 2015, 18:22
Ник в играта: reverse
Скайп профил: stoilow_strike77
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пазадржик
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - shenzo

Мнение от Yondaime »

Това че даден потребител те провокира не означава че трябва да отговаряш на провокациите приятел доста грешно мислиш наистина.Според мен админа е в доста голямо нарушение!
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - shenzo

Мнение от puRple* »

Когато играч псува си има наказание - гаг, когато играч играе с хак си има наказание - бан
Админа е в сървъра за да следи за подобни нарушения и да наказва спрямо правилата.
Беше написал в кандидатурата, че искаш да пазиш от нарушители и така ли го правиш? Една седмица след като стана админ и обиждаш, да беше нещо от сорта на тъпак или нещо от сорта айде става, ама.. Аз бих ти махнал правата, надявам се администраторите да прeцeнят адекватно какво да направят
Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - shenzo

Мнение от shenzo:D »

puRple* написа:Когато играч псува си има наказание - гаг, когато играч играе с хак си има наказание - бан
Админа е в сървъра за да следи за подобни нарушения и да наказва спрямо правилата.
Беше написал в кандидатурата, че искаш да пазиш от нарушители и така ли го правиш? Една седмица след като стана админ и обиждаш, да беше нещо от сорта на тъпак или нещо от сорта айде става, ама.. Аз бих ти махнал правата, надявам се администраторите да прeцeнят адекватно какво да направят
Да виновен съм както казах, но там не съм админ , за да го накажа. Не всеки човек може да изтърпи на глупостите му и го направих, защото искам да покажа, че той не е този, който ще говори по мой адрес за майка ми не знам какво. И не съм админ в деатръна , ако не знаете.


Изображение
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - shenzo

Мнение от златомира »

shenzo:D написа:
puRple* написа:Когато играч псува си има наказание - гаг, когато играч играе с хак си има наказание - бан
Админа е в сървъра за да следи за подобни нарушения и да наказва спрямо правилата.
Беше написал в кандидатурата, че искаш да пазиш от нарушители и така ли го правиш? Една седмица след като стана админ и обиждаш, да беше нещо от сорта на тъпак или нещо от сорта айде става, ама.. Аз бих ти махнал правата, надявам се администраторите да прeцeнят адекватно какво да направят
Да виновен съм както казах, но там не съм админ , за да го накажа. Не всеки човек може да изтърпи на глупостите му и го направих, защото искам да покажа, че той не е този, който ще говори по мой адрес за майка ми не знам какво. И не съм админ в деатръна , ако не знаете.
Ми излез от сървъра е или си спри чата с hud_saytext 0 и си пушка. Нямаше нужда да го обиждаш и ти. Той си знае, че ще бъде наказан и просто си псува на воля, но наказанието му няма да е толкова голямо, колкото твоето. Той няма какво да губи, но ти ще си изгубиш правата така...
За мен админа си е в грешка...
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - shenzo

Мнение от beyond U »

И преди имаше такъв случай , спомням си админа беше в хнс , но кой точно беше не помня , той вече не е сред нас , мисълта ми е , че тогава на това момче това му беше първото провинение за това , че се е поддал на емоциите си , но кофето го пощади тъй като му беше първото. Мисля че шензо осъзнава постъпката си и няма нужда от наказание.
Последно промяна от beyond U на 10 Яну 2017, 00:09, променено общо 1 път.
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - shenzo

Мнение от Excione ツ »

Аз пък съм на мнение, че наказание не трябва да има, а само поощрение. Писалите в темата ви помня, какви каруцари бяхте, че още сте си и такива, но си имахте правата. Виждате оплакване и вместо да защитите колегата си тръгвате да го нападате, че да си вдигате квитанциите и да ви повишават. Голяма работа, че момчето го е нарекъл педерас при положение, че не го мисли. Това е просто временно състояние, което отшумява с времето. Достатъчно проблеми си има всеки и не свърша света, когато си изкараш нервите. Колкото повече задържаш неща в себе си, толкова по-лошо става.
Аватар
SatisFactioN
Новак
Новак
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Яну 2017, 12:47
Ник в играта: ElemeNT.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - shenzo

Мнение от SatisFactioN »

Съжалявам че пиша тук, но стига се филмирахте с тоя цс, нито променяте нещо като се обиждате, нито нещо като отговаряте с обиди, shenzo, това е детска постъпка от твоя страна, тоя ми каза това, и аз му казах онова, нямал право да ми говори така..... Стегнете се малко админите, трябва да давате пример, а се обиждате като деца... ( Изтрийте ми мнението ако не е за тук)
Гледаш го куче - проскубано и мърляво, но в душата - човек. Гледаш го човек - изтупан с костюм, но в душата - помияр!
Аватар
NmL
Баннат
Баннат
Мнения: 94
Регистриран на: 13 Окт 2012, 22:32
Ник в играта: Miss Goffi

Re: Оплакване от админ - shenzo

Мнение от NmL »

shenzo:D написа:Да, виновен съм, но и ти не си изключение, че псуваш мен на майка и не знам какво. Ще си понеса последствията, но и ти няма да бъдеш ощетяван.

Ето и демо да видиш, че ти започваш да псуваш. Демо- http://dox.bg/files/dw?a=940d4fb43e
Супер, нека ме гагнат
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - shenzo

Мнение от puRple* »

Excione, точно ти не говори кой какви ги е дробил, защото айде, знаем какви ги вършеше и ти с други никове в затвора, но е друга тема това.
Не може ПА който е админ от една седмица, да си позволява да обижда потребител. И НмЛ си е виновен, но за него си има гаг, кик, оплакване във форум и т.н. Най-малкото един админ трябва да може да игнорира един дразнител. Утре някой друг ще започне да го провокира и айде пак.

Аз съм на мнение, че трябва да започнат по-сурови наказания, защото всеки си прави каквото иска вече.

Все пак всеки си има мнение, нека оставим администратор да реши да не става спам
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - shenzo

Мнение от JukeCity »

Администратора ще бъде наказан с удължен тестов период!

Шензо, знаеш от кога искаш да си в екипа, какво ли не опита, затова те съветвам да се стегнеш и да внимаваш какво правиш занапред!
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта