Предложния за JailBreak!

Тук ще се местят старите теми
Заключено
Аватар
SatisFactioN
Новак
Новак
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Яну 2017, 12:47
Ник в играта: ElemeNT.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Предложния за JailBreak!

Мнение от SatisFactioN »

1. Предлагам да се добави функцията с натискане на бутона "М" до останалите неща да се сменя отбора от Т към ЦТ, защото когато в сървъра няма админ(което е доста често) затворниците трябва да изчакат админ да дойде за да премести някой към ЦТ, и доста от тях лефтват, защото им е скучно да стоят в килия, предлагам всеки играч който има над 1000 минути игра(което е около 15 часа - 16,67 точно) да може да смени отбора си от Т към ЦТ?

2. Предлагам да се махне таймера при команди като " duck sled men po tochki" защото това са продължителни команди, не е като да дадът таймер за да замръзнеш на стената и след това не можеш да мърдаш?!

+ 3. (Извинете, че съм пропуснал) последната команда на Саймън да се показва на екрана горе до надписа кой е Саймън, като тя да се запазва след тайм, защото ако има спам трябва да отвориш конзолата си, за да търсиш командата, а ако Саймън си говори с нчкой играч, играчите няма да могат да видят командата!
Последно промяна от ace4ever на 10 Яну 2017, 19:11, променено общо 2 пъти.
Причина: Преместена е там където и е мястото.
Гледаш го куче - проскубано и мърляво, но в душата - човек. Гледаш го човек - изтупан с костюм, но в душата - помияр!
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от beyond U »

Радвам се , че нови играчи изказват своите предложения относно сървърите за което ти казвам браво!

1.При определен брой часове да може да се премести човека х съм За , спомням си в един сървър беше нужно да имаш 3000 изиграни за да се прехвърлиш ЦТ.
Допълнение : Нали осъзнавате , че ако се направи след 3000 часа да се мяташ няма как да има човек който да има тези часове и да НЕ може да се справи като цт?

2.Тук съм против , винаги се е давало , играчите са свикнали така , не виждам лошо.

3.За съм , стига да има някой на който да му се занимава.
Последно промяна от beyond U на 10 Яну 2017, 18:27, променено общо 3 пъти.
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от Excione ツ »

Таймера те освобождава от миналата ти наредба! Ако се даде команда без таймер, то играчите са длъжни да продължат изпълнението на миналата им команда до нейното отменяне. Това не го пиша за теб, а за админите като цяло.
Аватар
SatisFactioN
Новак
Новак
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Яну 2017, 12:47
Ник в играта: ElemeNT.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от SatisFactioN »

+ 3. (Извинете, че съм пропуснал) последната команда на Саймън да се показва на екрана горе до надписа кой е Саймън, като тя да се запазва след тайм, защото ако има спам трябва да отвориш конзолата си, за да търсиш командата, а ако Саймън си говори с нчкой играч, играчите няма да могат да видят командата!
Гледаш го куче - проскубано и мърляво, но в душата - човек. Гледаш го човек - изтупан с костюм, но в душата - помияр!
Аватар
sn4ke4ever
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: 05 Яну 2017, 14:52
Ник в играта: sn4ke4ever
Скайп профил: ЛС.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: var/www
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от sn4ke4ever »

За 1 предложение, много добре го каза и предложи, трябва да се сложи такова нещо както @beyound U казал така ще е добре, защото както са казали трябва да се чака някой Админ да влезе да метне ЦТ и т.н.

Съгласен съм с 1 предложение, за другите не съм сългасен.
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от shenzo:D »

За първото и второто съм Против. Представи си някой играч, който има минутите и не знае правилата се метне цт какво ще стане? Ще почне масово убиване и ще има недоволни. За второто , ако се въведе хората няма да свикнат толкова бързо и ще има неразбрали и ще спамят за фд. За третото съм За, ако някой играч е съживен и не знае каква е командата да види отгоре и да я изпълни.


Изображение
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от zerocool_555 »

1. Против. Ако се даде правото на всеки играч да се мести надзирател, ще стане анархия.
2. Против. Винаги си е имало time след всяка команда и така ще си остане.
3. Съгласен. Добре ще е да се направи, ще помага на играчите,при голям спам, да виждат последната команда на Simon.
Изображение
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от SwordArt »

Първото малко трудно ще стане, аз съм съгласен да се направи. И това, дето го казвате, аз не знам как след 1000 минути игра някой ще е зле с правилата... Както и да е.
Второто: хората вече са свикнали, няма нужда да им усложняваме живота...
Третото е добро, само дето сървъра, от където си го видял ползва авторски плъгин, пък ние нямаме кой да ги прави и малко трудно ще стане...
Изображение
Аватар
hahoto
ВИП
ВИП
Мнения: 60
Регистриран на: 04 Апр 2015, 14:58
Ник в играта: hah <3 MAKE ME BELIEVE
Скайп профил: killer135792468
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от hahoto »

Абе вие сте крайно несериозни, наистина не знам какви хора сте, какво ми предлагаш правилата от друг сървър, приятел и тези рибки веднага те хвалят. Какво искаш всички сървъри да станат едно към едно ли? Ае моля ти се, като ти се е харесало това в друг сървър играй там, не да го разнасяш навсякъде като прости*утка. И още повече, ако някой от администраторите, който е ентусиаст да слага, с копираните от друг сървър правила.
Аватар
SatisFactioN
Новак
Новак
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Яну 2017, 12:47
Ник в играта: ElemeNT.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от SatisFactioN »

Тези неща дето съм ги изброил, не съм ги видял от конкретен сървър, а от много, само 3то е от конкретен сървър! Това за командата, навсякъде където съм играл не се дава таймер, за прехвърлянето от Т към ЦТ го има в много сървъри, и само това последното е от конкретен сървър, но ще подобри играта!? Защо ако може да се подобри, да не се направи, само защото е щяло да се копира друг сървър??
Гледаш го куче - проскубано и мърляво, но в душата - човек. Гледаш го човек - изтупан с костюм, но в душата - помияр!
Аватар
hahoto
ВИП
ВИП
Мнения: 60
Регистриран на: 04 Апр 2015, 14:58
Ник в играта: hah <3 MAKE ME BELIEVE
Скайп профил: killer135792468
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от hahoto »

Щото нищо не разбираш приятел, видял си какво е положението в другата верига и веднага се местиш пак като, айде да не казвам, защото шанса ти за админ и изобщо да се изградиш е повече тук, щот взимат точно такива лапешки хлапаци като теб. Не ме интересува къде го има, колкото и да лъжеш знам точно от къде си го взел, защо ли да не се сложи, защото всяка верига се издигв с различни неща, ако всички бяха еднакви е все тая къде играеш. Но ти си прекалено глупавичък, едно че срамиш себе си, че не можеш да измислиш нещо сам, друго че се хвалиш и предлагаш, вече предложени и активни правила/плъгини. Ти махни го твоя срам, не за пръв път виждам да се предлагат неща от там тук, измислете си свои неща, лесно е да копираш, я туко виж имам по-хубаво гадже от твоето, пак ще пробваш да намериш същото, току виж намериш, няма да пожънеш същото щастие и успех :>)
Аватар
SatisFactioN
Новак
Новак
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Яну 2017, 12:47
Ник в играта: ElemeNT.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от SatisFactioN »

Добре приятел, това означава, че щом го има в друг сървър, не може да се направи никъде другаде ли? Гледай сега, това за местенето, съм го видял в сървъра, в който аз бях админ, веригата вече я няма но се казваше Go2Pla*, и във веригата Ipla*, това с командата, там където бях админ също не се даваше, само последното 3то е от конкретен сървър, и като ще е от полза, да не се направи само защото е копиране ли ?? И няма да се изкопира целия сървър, че да няма значение каде играеш, и аз предлагам нещо, което е добро и го няма тук, а съм го видял някаде?? Не виждам какъв ти е проблема?
Гледаш го куче - проскубано и мърляво, но в душата - човек. Гледаш го човек - изтупан с костюм, но в душата - помияр!
Аватар
Stilqna
Напреднал
Напреднал
Мнения: 187
Регистриран на: 27 Дек 2015, 01:12
Ник в играта: FBI
Скайп профил: stilqnka00
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от Stilqna »

1-Против!Някой ще земе да го метнат и като не знае правилата?Няма смисъл като няма админ пишете на някой от екипа най-добре.
2-Няма смисъл.Против!
3-Това е добро.ЗА!
Аватар
Huskoy ;]
Respected
Respected
Мнения: 525
Регистриран на: 20 Мар 2015, 18:53
Ник в играта: (^_^)
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от Huskoy ;] »

1.Против, ще метнат някой който незнае правилата и, ще фраги
2.Няма смисъл както каза Стилияна.Против
3.Това ще е полезно има хора които доста спамят.ЗА
Изображение
Аватар
SatisFactioN
Новак
Новак
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Яну 2017, 12:47
Ник в играта: ElemeNT.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от SatisFactioN »

Пак ви казвам по 1. Ще могат играчи само които имат над 1000 минути, или повече, вие си преценете, но мисля че за 15 часа или повече, правилата би трябвало да се знаят!
Гледаш го куче - проскубано и мърляво, но в душата - човек. Гледаш го човек - изтупан с костюм, но в душата - помияр!
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Предложния за JailBreak!

Мнение от Musti »

Предложенията се отхвърлят.
1. Винаги ще има неадекватни хора.
2. По горе са споменали, че тайм се дава след всяка команда, за да те освобождава от предходната.
3. И тук против понеже вече е направено Саймън да може да говори, да вметна и че не винаги Саймън пише команди и понякога пише други работи, което означава че винаги последното написано от него ще ви излезе.
Изображение
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост