Предложения за Jailbreak 2 !

Тук ще се местят старите теми
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 42 ]
Регистриран на: 07 Яну 2017, 12:47
Ник в играта: ElemeNT.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Предложения за Jailbreak 2 !

Мнение от SatisFactioN »

Здравейте, имам 2 предложения за JailBreak сървъра!

1. Юмруците(обикновения удар) да му се намали щетата на около 7hp, както и на plunger (3jbPacks-прекалено евтино) на около 12 HP, защото много лесно се бунти и доста рундове се обезсмислят от тези постоянни бунтове!

2. Последния затворник да може да го убият ЦТ, защото ако той е избягал, а останалите не са изпълнили команда и са ги убили, то и той не е изпълнил доста команди, и той трябва да умре!

3. Предложение за кандидатурите - Да се изискват в кандидатурата линкове към докладите, защото не всеки админ трябва да помни кой играч, колко доклади има, и за какво са!
Гледаш го куче - проскубано и мърляво, но в душата - човек. Гледаш го човек - изтупан с костюм, но в душата - помияр!
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 882 ]
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Предложения за Jailbreak 2 !

Мнение от shenzo:D »

Лал. За трите съм Против. За първото по- добре да си остане така, както е. За второто е пълна измислица, ако някой е избягал някое цт може да го търси и да го убие и ласт като има не трябва да го убиват. Третото по-голяма измислица и от второто :D. Ако играч пусне доклади във всички сървъри независимо в какви играе и трябва да дава линкове на всички сървъри, според теб трябва ли екипът да търси неговите доклади като например оплакванията от играчи са повече от 5 страници? Не мисля.


Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Предложения за Jailbreak 2 !

Мнение от puRple* »

1 - X
2 - Против, вече нямаш право да седиш в тунел и да чакаш да си последен. Т.е. ако си избгал и останеш ЛАСТ си е заслужено. иначе няма да има логика да се бяга. А да не се бяга от затвора ..
3 - Не е задължително кандидата да има доклади, само е препоръчително. Админите трябва малко или много да следят играчите, няма смисъл от това.
Изображение
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 42 ]
Регистриран на: 07 Яну 2017, 12:47
Ник в играта: ElemeNT.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложения за Jailbreak 2 !

Мнение от SatisFactioN »

shenzo:D написа:Лал. За трите съм Против. За първото по- добре да си остане така, както е. За второто е пълна измислица, ако някой е избягал някое цт може да го търси и да го убие и ласт като има не трябва да го убиват. Третото по-голяма измислица и от второто :D. Ако играч пусне доклади във всички сървъри независимо в какви играе и трябва да дава линкове на всички сървъри, според теб трябва ли екипът да търси неговите доклади като например оплакванията от играчи са повече от 5 страници? Не мисля.
За 2рото имам впредвид, че понякога в някоя игра, ако има 2ма играчи, като и 2мата трябва да умрат, 1 ще остане ласт, като това не е честно спрямо другия!

Имам впредвид за сървъра, в който се кандидатира и да са от сървъра към който се кандидатира, и той да дава примерно 3 линка на негови доклади от сървъра към който се кандидатира, които са примерно за по-голямо нарушение, а не админите да търсят неговите доклади.
Гледаш го куче - проскубано и мърляво, но в душата - човек. Гледаш го човек - изтупан с костюм, но в душата - помияр!
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 308 ]
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложения за Jailbreak 2 !

Мнение от SwordArt »

Браво за предложенията, особено за първите две! И аз съм мърморил относно тези неща. Юмруците вкарват по 17 щета на удар, което е мааалко прекаено. И веднага контра аргумент на хората, които ще кажат, че ще се бунти трудно: Не забравяйте, че в shop-а има awp, uzi, както и във vipshopa deagle, електрошок, godmode, invisibility и т.н. Също затворниците могат да си купуват и разменят пакети, което го прави още по- лесно.
И за второто съм За с двете ръце, просто не е честно спрямо другите, примерно има игра, в която затворниците 1 по 1 се редуват и като дойде реда на последния, той, защото не може да умре вече, дефакто става нечестно победител... Аргументите, дадени против са глупави и недосмислени, както и прекалено "situational" - я стане, я не.
3. Против, има лесен начин чрез търсачката на форума да се намерят дадени доклади и няма смисъл...
Изображение
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1535 ]
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Предложения за Jailbreak 2 !

Мнение от Ками »

За първото против, по-добре да се направи да може саймън да говори, за да се избегнат бунтовете.
За, ако има игра за 2-ма последни и никой не спечели, единият е прецакан.
Против, по-добре да се гледа държание на играч, а не толкова тия доклади. Пък ако админът е на зор да види, ще потърси сам.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1200 ]
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложения за Jailbreak 2 !

Мнение от kofein »

Само за второто съм ЗА, поради причината, че не може беглец, убиец или нарушител да спечели рунда. За другите - против.
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 110 ]
Регистриран на: 16 Апр 2016, 12:37
Ник в играта: Supervisor
Скайп профил: limona3444
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Предложения за Jailbreak 2 !

Мнение от J|uMoH »

Начи, ако ще казвате нещо или ще давате аргумент, поне се постарайте да имам малко от малко смисъл и общо с написаното. Sworda ми взе думите от устата. Като цяло за първото без да мисля ще се съглася.. И аз преди няколко дена влезнах и естествено, за да се направят на най-добрите и на най-големите бунтари, Jumpera и там vikat mi moshtniq не се спряха да бунтят. Да, Jailbreak е, ама поне малко разнообразие за саймъна, то му омръзна да умира. Съгласен съм напълно.
-За второто като цяло го схванах, но имам в предвид следното. Примерно, ако на jail_poseidon и не само, ако се измъкне, той няма право да се крие да. Но както каза ти, ако останат по 2 и единият се върне, дефакто другият ще трябва да умре нечестно. След което ще има вълна от аргументи спорове и спамове, след което някой ще го получи нечестно. Така че - ДА.
-За третото не виждам смисъл, по простата причина, че админите имат памет (нямат амнезия или оглупяване) да не запомнят кой е редовен или редовно пуска доклади или не. :).
Whatever you do in life
surround yourself with smart people
who'll argue with you.

John Wooden [ October 14, 1910]
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1385 ]
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложения за Jailbreak 2 !

Мнение от HuliganaKuncho »

Тук може да намериш информация за новите промени относно щетите на умруците и прочие. Последния затворник е недосегаем, а това че е избягал и е останал последен, се дължи на хитрост и тактика, заради която заслужава да е последен.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Заключено Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост