Оплакване от Катастрофата

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
M.T.KALASHNIKOV
Новак
Новак
Мнения: 40
Регистриран на: 30 Авг 2011, 20:49
Местоположение: Белослав/Варна
Обратна връзка:

Оплакване от Катастрофата

Мнение от M.T.KALASHNIKOV »

До сега съм нямал проблеми със екипа на SS ,но новите попълнения няма да ги коментирам
1.Disaster
2.Вземи аммо пакетите без причина
3.http://prikachi.com/images/799/4792799t.jpg
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Катастрофата

Мнение от Ianko »

Ще видим какво ще каже админа който ти е взел амото и тогава ще решим какво да правим!
Изображение
Аватар
Jok3r`
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 963
Регистриран на: 12 Окт 2011, 10:38
Ник в играта: Coca-Cola.mp3
Скайп профил: adidas.,97
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Катастрофата

Мнение от Jok3r` »

първо : Не е без пречина , защото правихте team игра.
второ : Аз бях вътре и ва предопредих да спрете , но вие продължихте , после защо са ви зели аммото.Team игрите са забранени ! :ban:
Аватар
Andrea's fen
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Яну 2012, 23:21
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Катастрофата

Мнение от Andrea's fen »

Значи ако си купя сега антидот оръжието и без да съм заклещил някой пак ще ми вземете амото или ?
Аватар
Koceto
Respected
Respected
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Авг 2011, 15:50
Ник в играта: Koceto
Скайп профил: koceto_slackserv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Катастрофата

Мнение от Koceto »

Andrea's fen написа:Значи ако си купя сега антидот оръжието и без да съм заклещил някой пак ще ми вземете амото или ?
Идеята на това, което казват колегите е да не нарушавате правилата на сървъра. Неможе да правите игри в отбор с цел правене на амо. И имайте предвид, че колегите наказват по различен начин, т.е. разминали сте се леко - 1000 аммо се прави за 2 часа игра.

п.п. Голяма част от колегите за тийм игри слагат от 1 до 3 дни бан. Имайте го предвид !!
'' Човек не може да се изгуби, освен когато е сигурен, че знае пътя..."
Китайска пословица
Аватар
M.T.KALASHNIKOV
Новак
Новак
Мнения: 40
Регистриран на: 30 Авг 2011, 20:49
Местоположение: Белослав/Варна
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Катастрофата

Мнение от M.T.KALASHNIKOV »

Team play ? това е когато зомбак защитава играч от останалите зомбита
1. Не е team игра ,защото случайни влизаха които дори не ги познавам
2. има си антидот има си ънлиминейт ... както казват повечето админи "нали заради това си плащат виповете да имат повече екстри" е аз действам по това правило и като поразгледах форума не видях някъде да пише че е забранено да играя със антидот оръжието
3. Не е мой проблем ,че някои хора има слаби нерви и си го изкарват на играчите ...
4. И на всичкото отгоре нарочно използвах оръжието щото 100 човека са се натъпкали при мене като е така дот+ънлиминате а и не ми дава аммо така че може да махнеш банна на ония играч дето случайно беше за играча които го правех човек след зомби ...
Аватар
Andrea's fen
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Яну 2012, 23:21
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Катастрофата

Мнение от Andrea's fen »

Koceto написа:
Andrea's fen написа:Значи ако си купя сега антидот оръжието и без да съм заклещил някой пак ще ми вземете амото или ?
Идеята на това, което казват колегите е да не нарушавате правилата на сървъра. Неможе да правите игри в отбор с цел правене на амо. И имайте предвид, че колегите наказват по различен начин, т.е. разминали сте се леко - 1000 аммо се прави за 2 часа игра.

п.п. Голяма част от колегите за тийм игри слагат от 1 до 3 дни бан. Имайте го предвид !!
Аз съм си купил вип и от вип менюто един вид да изпозлвам само ънлиминейт и плазменото оръжие ли? Значи най добре е да направя предложение да се Премахне дот оръжието !
Аватар
Andrea's fen
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Яну 2012, 23:21
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Катастрофата

Мнение от Andrea's fen »

Disaster написа:
M.T.KALASHNIKOV написа:Team play ? това е когато зомбак защитава играч от останалите зомбита
1. Не е team игра ,защото случайни влизаха които дори не ги познавам
2. има си антидот има си ънлиминейт ... както казват повечето админи "нали заради това си плащат виповете да имат повече екстри" е аз действам по това правило и като поразгледах форума не видях някъде да пише че е забранено да играя със антидот оръжието
3. Не е мой проблем ,че някои хора има слаби нерви и си го изкарват на играчите ...
4. И на всичкото отгоре нарочно използвах оръжието щото 100 човека са се натъпкали при мене като е така дот+ънлиминате а и не ми дава аммо така че може да махнеш банна на ония играч дето случайно беше за играча които го правех човек след зомби ...
Не е забранено да се играе с антидот гъна, забранено е това, което правихте двамата! Другия играч как така беше случаен като всеки път бяхте двамата? А за другото си прав, заклещвахте някой случаен играч, за да си направите амо двамата. Мисля, че колегите може да ударят един ключ.
Е ама ти ги видя че и другите искат нали ?
Аватар
M.T.KALASHNIKOV
Новак
Новак
Мнения: 40
Регистриран на: 30 Авг 2011, 20:49
Местоположение: Белослав/Варна
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Катастрофата

Мнение от M.T.KALASHNIKOV »

Пфф не ми се спори не ми трябва аммото играя си за кеф просто други ко отнесоха заради мене ако искате може да :lock: темата
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Катастрофата

Мнение от Ianko »

заключвам!
Изображение
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2012г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта