Из сървърите.

Модератор: Развлечения

Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 353 ]
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от LAWLIET »

Andr0 написа:Ти не си единствен ! ИМА предложения , които не ти трябват никакви знания ... за да се изпълнят. Просто не трябва да те мързи ( не говоря за теб ) Всеки който има достъп до машината може да изпълни поне половината от предложенията, друг е въпроса , че на никого не му се занимава..а от това се губят много играчи. А и нали имаме scripter...не че си личи много :D
Ти тъп ли си или на такъв се правиш?
Този "scripter" - няма достъп до никъде вече и до VPS-а където беше ескейпа и TS3, защото той умря изглежда..
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 862 ]
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от Andr0 »

Успокой се Маджо. Не съм казал,че не вършиш нищо просто не си личи ти или някой друг да върши нещо.
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 353 ]
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Из сървърите.

Мнение от LAWLIET »

Andr0 написа:Успокой се Маджо. Не съм казал,че не вършиш нищо просто не си личи ти или някой друг да върши нещо.
O, аз съм най-спокойният човек по-спокоен от мене няма да намериш.

Например: имаше някакъв бъг наскоро в JB с Glow-а - всички можеха да го ползват ли не знам какво беше, но беше нещо малко. Кофейна пусна тема да не го ползват докато се оправи. След 6-7 часа някой го оправи. Никой не ме информира за това? Трябваше просто 2-3 реда код да се добавят което щях да направя за няколко минути а на някой друг (не знам кой) му отне 6-7 часа.. за какво да говориме? :sarcastic:
Последно промяна от Excione ツ на 13 Юни 2016, 20:23, променено общо 1 път.
Причина: Придържайте се към естеството на темата, аз поправих кода.
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2016г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта