Предложение за Jailbreak

Тук ще се местят старите теми
Аватар
Много Добър
Много Добър

Мнения: [ 686 ]
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Предложение за Jailbreak

Мнение от Melachka »

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? - Да бъде добавена така наречената ,,hud command" Това е команда, където горе на екрана изписва с големи букви и с някакъв различен цвят (най-често зелен) всяка една команда на Simon. Примерно командата на Simon е ,,Freeze v izolator na zadna stena + pogled kum neq + subrani, ako nqkoi se otkloni shte umre" , и горе я изписва. Лично според мен това ще е много добре, защото когато сървъра е пълен настава огромен спам и командите трябва да се повтарят по 10 пъти, повечето хора не прочели, други не разбрали, на трети не им стигнало времето да довършат командата, четвърти вече реват, че са FK-нати и си искат FD-то...
2. В кой сървър искате да стане промяната? - SlackServ.com # Jailbreak
3. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! - Няма да се налага Simon, админите и всички останали да повтарят командата многократно, само защото е настанал масов спам в сървъра и всеки си чати каквото му падне. Абсолютно всеки просто ще си я погледне горе и всичко е 6 точки, всички са доволни. :victory:
Последно промяна от kofein на 03 Яну 2016, 19:40, променено общо 2 пъти.
Причина: Темата да не се заключва !
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Предложение за SlackServ.com # Jailbreak

Мнение от Excione ツ »

От hud-овете пада fps. Може да се ограничи по-скоро играчите, да не могат да пишат секунди след Simon.
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 77 ]
Регистриран на: 29 Ное 2015, 11:32
Ник в играта: Juice
Скайп профил: DJsounds.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Кърджали

Re: Предложение за Jailbreak

Мнение от Slogoman »

Това е добра идея аз съм За много често се забравя командата и постоянно питат "каква е командата"

Бори се за това което обичаш.
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 60 ]
Регистриран на: 29 Сеп 2014, 17:28
Ник в играта: YOU ONLY LIVE ONCE '137
Скайп профил: jaxana2706
Вашият пол е: Мъж

Re: Предложение за Jailbreak

Мнение от sonic4o »

Аз съм за, от него няма да пада кой знае колко фпс...
Изображение
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 861 ]
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: Предложение за Jailbreak

Мнение от Lucky »

Предложено беше, на мен не ми харесва тва да е на худ-а. По-добре долу в чата да се вижда от живи и мъртви това, което пише Саймън.
I'll see you soon then..
Изображение
Аватар
Много Добър
Много Добър

Мнения: [ 666 ]
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Предложение за Jailbreak

Мнение от златомира »

Аз съм За. Ще помогне на някои играчи да я видят ако са били влезли малко след като рунда е почнал и е дадена команда и ще може да я види.
Lucky написа: По-добре долу в чата да се вижда от живи и мъртви това, което пише Саймън.

И това не е лоша идея. Ако няма да добавяте тва с худа може да добавите да се вижда от живи и мъртви.
Аватар
JailBreak Бунтар
JailBreak Бунтар

Мнения: [ 658 ]
Регистриран на: 23 Юни 2015, 14:30
Ник в играта: Air Jordan ✅
Скайп профил: Лично Съобщение.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: гр. Раковски
Обратна връзка:

Re: Предложение за Jailbreak

Мнение от Air Jordan »

Предлагано е, но казаха, че няма да го бъде, а и честно казано като се замисля на сегашния етап си е добре, нека не се бара, против!
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 518 ]
Регистриран на: 13 Ное 2013, 18:21
Ник в играта: V.I.P.E.R.A
Скайп профил: lovehunter195
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сандански Майка
Обратна връзка:

Re: Предложение за SlackServ.com # Jailbreak

Мнение от VIPERA »

Excione ツ написа:От hud-овете пада fps. Може да се ограничи по-скоро играчите, да не могат да пишат секунди след Simon.
ЗА
Офтопик:
BMW E36 328i COMPACT ^_^

Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1211 ]
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за Jailbreak

Мнение от novachrono »

Като почнете да съживявате играчи и да им диктувате, и ми кажете, че ви омръзва, не плачете на ничие рамо. И да кажа ЗА, файда.
Аватар
Прекалено добър за тук
Прекалено добър за тук

Мнения: [ 275 ]
Регистриран на: 07 Авг 2014, 05:01
Ник в играта: Igra4BezGashti! cocoNUTZ
Скайп профил: Лс.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Зад теб!
Обратна връзка:

Re: Предложение за SlackServ.com # Jailbreak

Мнение от mazeCarptor »

Против! Достатъчно излизат HUD съобщения и лаги от тях, пък и тва да изкача. Представи си е някаква команда дълга 3 реда дето ще ти заеме половината екран и не можеш да видиш де вървиш :mnms:
Excione ツ написа:От hud-овете пада fps. Може да се ограничи по-скоро играчите, да не могат да пишат секунди след Simon.
По удачно е това да стане. Подкрепям неговото мнение. Около 4, 5 секунди след саймъна да не пише никой ще е добре.
Изображение
Офтопик:
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 4313 ]
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Предложение за Jailbreak

Мнение от JukeCity »

За съм.. но зависи какво ще каже Huligana!
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 28 ]
Регистриран на: 30 Дек 2015, 04:37
Ник в играта: XepouH
Скайп профил: daniel42557
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за Jailbreak

Мнение от 3per »

Против.По някой път когато пишеш на HUD се бъгва и се маха за 1 секунда
Аватар
Много Добър
Много Добър

Мнения: [ 686 ]
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за Jailbreak

Мнение от Melachka »

3per написа:Против.По някой път когато пишеш на HUD се бъгва и се маха за 1 секунда
Очевидно не си разбрал какво точно съм предложил.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 105 ]
Регистриран на: 13 Дек 2015, 21:37
Ник в играта: Darba
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за SlackServ.com # Jailbreak

Мнение от Darba »

Excione ツ написа:От hud-овете пада fps. Може да се ограничи по-скоро играчите, да не могат да пишат секунди след Simon.
Напълно съм съгласен с Excione . Прав е на много хора ще започне да им пада fps-a от HUD-овете. Нормално сега да се започне с това .. "от HUD-овете не пада fps ,няма нищо такова ,нямам проблеми ... дрън,дрън" - ДА , вярно е ,на някои не им е проблем ,но на голяма част от играчите ще се отрази значително .. Идеята с чата да не може никой да пише секунди след Simon-a е много добра идея ! Надявам се да се направи нещо по въпроса ,защото вечер има минимум 25 човека и чата изобщо не се чете ,а да не говорим за играчите(админите) с права ,след като виждат всички чатове ..
Това, което сме направили единствено за себе си, умира заедно с нас;
Това, което сме направили за другите и за света, остава завинаги.
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1535 ]
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Предложение за SlackServ.com # Jailbreak

Мнение от Ками »

Darba написа:
Excione ツ написа:От hud-овете пада fps. Може да се ограничи по-скоро играчите, да не могат да пишат секунди след Simon.
Напълно съм съгласен с Excione . Прав е на много хора ще започне да им пада fps-a от HUD-овете. Нормално сега да се започне с това .. "от HUD-овете не пада fps ,няма нищо такова ,нямам проблеми ... дрън,дрън" - ДА , вярно е ,на някои не им е проблем ,но на голяма част от играчите ще се отрази значително .. Идеята с чата да не може никой да пише секунди след Simon-a е много добра идея !
Какво става ако е невалидна командата и полицаите започнат да убиват затворниците наред? Как ще им се каже ако не може да се пише... Според мен така си е добре, а ако някой не я прочете може да използва конзолата. Да не говорим, че вече повечето команди са едни и същи, защото са биндове (на стената в изолатора, с поглед към нея...дрън дрън).
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 105 ]
Регистриран на: 13 Дек 2015, 21:37
Ник в играта: Darba
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за SlackServ.com # Jailbreak

Мнение от Darba »

Ками написа:
Darba написа:
Excione ツ написа:От hud-овете пада fps. Може да се ограничи по-скоро играчите, да не могат да пишат секунди след Simon.
Напълно съм съгласен с Excione . Прав е на много хора ще започне да им пада fps-a от HUD-овете. Нормално сега да се започне с това .. "от HUD-овете не пада fps ,няма нищо такова ,нямам проблеми ... дрън,дрън" - ДА , вярно е ,на някои не им е проблем ,но на голяма част от играчите ще се отрази значително .. Идеята с чата да не може никой да пише секунди след Simon-a е много добра идея !
Какво става ако е невалидна командата и полицаите започнат да убиват затворниците наред? Как ще им се каже ако не може да се пише... Според мен така си е добре, а ако някой не я прочете може да използва конзолата. Да не говорим, че вече повечето команди са едни и същи, защото са биндове (на стената в изолатора, с поглед към нея...дрън дрън).
Става въпрос за това да не може да се пише от 2 до 5 секунди колкото да успееш да прочетеш командата. При това се дава /time 10-15секунди през ,които ако е невалидна командата имаш предостатъчно време да се 'оплачеш'.
Това, което сме направили единствено за себе си, умира заедно с нас;
Това, което сме направили за другите и за света, остава завинаги.
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1200 ]
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за Jailbreak

Мнение от kofein »

Такамммммммммммммммммммммм

Значи доста от хората в сървъра ми писаха за тоя проблем, а и като цяло за втори път се пуска това предложения във форума, затова:

Ще говоря с ХулиганаКънчо да се разчистят някои неща, за да не пада толкова много ФПС-то;
Ще помоля всеки, който играе като СТ да се движи малко повече и да не убива за дребни неща като поглед/редица и т.н.;
Ще помоля всеки един с достъп до amx_chat команди да помага на играчите, които не са разбрали командата;
Ще помоля всеки един играч да си изписва мислите на един ред, за да не става толкова огромен спам!

Докато се вземе качествено решение се надявам да сте съпричастни един към друг (СТ към Т или обратното), за да се провеждат нормални рундове.

Отделно:

Искам да валят предложения за тоя сървър- какво Ви харесва, какво не Ви харесва, ако искате да се добави или изчисти нещо.

Благодаря
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1385 ]
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за Jailbreak

Мнение от HuliganaKuncho »

На хъд в никакъв случай няма да се сложи, колкото и да го искате. Бъдете малко по бдителни, всичко си го има в конзолата. Относно това и живи и мъртви да виждат какво пише Саймън, това за мен също е безсмислено. Нужно им е на администраторите да виждат какво пише, а те си виждат. Безсмислено е според мен Саймъна да спами излишно в dead чата. Против.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 882 ]
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Предложение за Jailbreak

Мнение от shenzo:D »

HuliganaKuncho написа:На хъд в никакъв случай няма да се сложи, колкото и да го искате. Бъдете малко по бдителни, всичко си го има в конзолата. Относно това и живи и мъртви да виждат какво пише Саймън, това за мен също е безсмислено. Нужно им е на администраторите да виждат какво пише, а те си виждат. Безсмислено е според мен Саймъна да спами излишно в dead чата. Против.
Петър е казал това което трябва да бъде и съм съгласен с неговото мнение, но и подкрепям мнението на кофейна ако някой не е разбрал админите и смските да помогнат.


Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта