Предложение за сайта и форума

Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 975 ]
Регистриран на: 26 Дек 2011, 15:05
Ник в играта: ----》卐《----
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Предложение за сайта и форума

Мнение от skobata »

Да се направи SMS система за потребителите в форума :)

1.Да могат да си трият мненията.
2.Да могат да си сменят цвета в форума.
3.Да получават права във всички сървъри на веригата за 2 седмици примерно.
4.Да получава право на смяна на ранга в форума.
5.Смяна на ник в форума.
6.Право на едно мнение по кандидатура.
7.Премахване на 1 предупреждение на потребителя ако има "тази функция предполагам може да се реши и от вас"
Цената вие ще си я решите стига да го приемите....малко съмнително но надеждата умира последна.

За премахване
От това шей да бъдат премахнати сървърите който вече не съществуват а това са ZM,War3,HNS Training

[ Имаме 118 SMS потребители ] [ 37 са SMS Вип ] [ 74 са SMS Админи ] [ 7 са запазили ника си ]
SMS Потребители: Zombie + Jetpack [0], Jailbreak [55], Zombie Basebuilder [11], AWP Melee [1],
Dust II Arena [13], Deathrun Extreme [32], HideNseek 100aa [6], War3 FT 22lvl [0], HNS Training [0]

За нов сървър
Да пуснете War3 FT 22lvl сървър отново защото този сървър ще донесе приходи на веригата преди имаше доста смси но кои иди*ти реша да го премахнат

За хедера
Да се премахне този и да се върне стария коледа мина :D

Нов подраздел в игри
Да се направи подраздел с игрите League Of Legends,World of Warcraft,Minecraft...
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от Excione ツ »

Скобичке ти си най-кадърния мислител с този ранг, който носиш. Евала ти! За header-a refleshни, сменен е.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 862 ]
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от Andr0 »

Само за 3 не съм съгласен! Нека си остане за само един сървър. За всичко останало давам ЗА !
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 83 ]
Регистриран на: 26 Дек 2015, 12:51
Ник в играта: m10
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Там
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от n0thing1 »

За! идеята ми харесва
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 882 ]
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от shenzo:D »

Аз съм За всички предложения, но по добре да си остане само за един сървър.


Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 227 ]
Регистриран на: 27 Ное 2015, 19:52
Ник в играта: --
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: у НАСС
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от Season »

Andr0 написа:Само за 3 не съм съгласен! Нека си остане за само един сървър. За всичко останало давам ЗА !
На същото мнение , ЗА.
rd7I6G4.gif
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1200 ]
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от kofein »

Определено съм ЗА, а някои съм ги предлагал и поотделно.
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 202 ]
Регистриран на: 04 Окт 2015, 17:12
Ник в играта: gennco
Скайп профил: ЛС в сайта.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от hi im genco. »

И от мен ЗА харесват ми идеите, но само за 3 не съм съгласен.
Последно промяна от hi im genco. на 23 Яну 2016, 20:49, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
Slackserv Girl
Slackserv Girl

Мнения: [ 5 ]
Регистриран на: 02 Яну 2014, 21:16
Ник в играта: Petyaa <3
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Свиленград
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от Петя »

За! - Идеята е добра ама за т.3 не съм съгласна
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1211 ]
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от novachrono »

Иле, само третата точка не мисля, че е редно да се прави. Твърде банално ще стане.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от puRple* »

Дами и господа, ясно е че сте развълнувани, че ще добавите поредното мнение, но помислете преди да пишете!
1.Да могат да си трият мненията.
- Представете си преди и след моето мнение е писал един и същ потребител и го трия? BUMP
2.Да могат да си сменят цвета в форума.
-След като повечето цветове се използват, как го мислите ? Трябва да се изберат някакви други нюанси, но е тъпо.
3.Да получават права във всички сървъри на веригата за 2 седмици примерно.
-Защо за 2 седмици, по-добре да се направи пакет за всички сървъри на стойност 20 лева, примерна цена.
5.Смяна на ник в форума.
-Плащам 5 лева и като си сменя ника иди разбери кой съм. Знаеш ли какво объркване става. Пиша го за 2000 път за тва предложение.
6.Право на едно мнение по кандидатура.
-Аз тука не виждам къде е логиката,,,,,,,,,,,,,,, но ....
7.Премахване на 1 предупреждение на потребителя
- Това го има

Има си раздел ИГРИ и там се пускат такива теми не е нужно за всяка игра да има под форум

А за сървъра - Има 6 сървъра дето трябва да се оправят първо това трябва да се направи па после да се мисли за нов сървър
Айде дано го прочетете
Последно промяна от puRple* на 23 Яну 2016, 20:04, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
Много Добър
Много Добър

Мнения: [ 666 ]
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от златомира »

Аз съм ЗА за всички предложения, освен т.3 :/. Ще подпомогне на веригата малко с това.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 975 ]
Регистриран на: 26 Дек 2011, 15:05
Ник в играта: ----》卐《----
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от skobata »

puRple* написа:Дами и господа, ясно е че сте развълнувани, че ще добавите поредното мнение, но помислете преди да пишете!
1.Да могат да си трият мненията.
- Представете си преди и след моето мнение е писал един и същ потребител и го трия? BUMP
2.Да могат да си сменят цвета в форума.
-След като повечето цветове се използват, как го мислите ? Трябва да се изберат някакви други нюанси, но е тъпо.
3.Да получават права във всички сървъри на веригата за 2 седмици примерно.
-Защо за 2 седмици, по-добре да се направи пакет за всички сървъри на стойност 20 лева, примерна цена.
5.Смяна на ник в форума.
-Плащам 5 лева и като си сменя ника иди разбери кой съм. Знаеш ли какво объркване става. Пиша го за 2000 път за тва предложение.
6.Право на едно мнение по кандидатура.
-Аз тука не виждам къде е логиката,,,,,,,,,,,,,,, но ....
7.Премахване на 1 предупреждение на потребителя
- Това го има

Айде дано го прочетете
1.Аз го предлагам това нещо да е в пакет а не по отделно защото например аз никога няма да пратя 2,40 за едно предупреждение затова го предлагам в пакет :)
2.Какво объркване ще стане ? а ?може би че няма да ми знаеш ника в форума ли ?
3.Едно мнение по кандидатурата от потребител е + за форума защото потребителите са по редовни в сървърите от адмитите :)
4.И какво ако го изтрие ?Нали затова набираха модератори да си вършат работата ще преглеждат модераторския панел и ще виждат кой си е изтрил мнението :) тъкмо няма да скучаят по цял ден ще си имат работа :)
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от puRple* »

Скобичке караш ме да те псувам. :D
Да няма да ти го знам, изведнъж гледаш някъв нов син с ник Azis mi e brat ще се чудиш кой е тва. При потребителите ще е още по-объркващо.
А от къде ще да знам, че тоя потребител дето е пратил СМС ме харесва и не си дава мнението по лични причини а дори не играе в сървъра.
Ако искаме СМСки трябва да си оправим сървърите не да мислем някакви глупости!
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 314 ]
Регистриран на: 17 Ное 2011, 15:34
Ник в играта: MESA
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от krasimiretov »

skobata написа:Да се направи SMS система за потребителите в форума :) - Добра идея.

1.Да могат да си трият мненията. - Съгласен съм, но не във всички подфоруми.
2.Да могат да си сменят цвета в форума. Съгласен съм ще е по-разнообразно и ще се отличават смс потребителите. И специално за Purple - хората използвали тази услуга едва ли ще могат да избират цветове като син, зелен, червен, розов(цветове, които ползват админите)
3.Да получават права във всички сървъри на веригата за 2 седмици примерно. Повече клона към против, тъй като това се предполага, че е смс услуга за сайта/форума.
4.Да получава право на смяна на ранга в форума. - Съгласен съм. Може да има нещо като различни пакети [ник+ранг или нещо от сорта]
5.Смяна на ник в форума. - Съгласен съм. Може да има нещо като различни пакети [ник+ранг или нещо от сорта]. И не е проблем, че няма да се знае кой е старият никнейм на потребителя във форума, защото лесно може да се добави опция да се вижда и старото име някъде в профила му.
6.Право на едно мнение по кандидатура. Защо пък не?
7.Премахване на 1 предупреждение на потребителя ако има "тази функция предполагам може да се реши и от вас". Добра идея
За премахване

От това шей да бъдат премахнати сървърите който вече не съществуват а това са ZM,War3,HNS Training - Няма да е лошо да се обнови.

За нов сървър
Да пуснете War3 FT 22lvl сървър отново защото този сървър ще донесе приходи на веригата преди имаше доста смси но кои иди*ти реша да го премахнат. Аз съм за, но доколкото си спомням имаше анкета и се избра zombie escape

Нов подраздел в игри
Да се направи подраздел с игрите League Of Legends,World of Warcraft,Minecraft... Аз съм против. Все пак това е це ес форум. :D
Precision beats power and timing beats speed.
Офтопик:
Изображение
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1057 ]
Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
Ник в играта: miroslavv
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от miroslavv »

До момента видях неаргументирани мнения, за да не слагам на всички предупреждения.
Аргументирайте се, защото нарушавате т.12 от правилата на форума.

ПТ:1.Да могат да си трият мненията. - Много не разбрах какво имаш предвид.
2.Да могат да си сменят цвета в форума. - Това ми звучи интересно, но най-много да има 2-3 цвята, зада не става голяма шарения
3.Да получават права във всички сървъри на веригата за 2 седмици примерно. - Нещо не ми допада тази точка :D
4.Да получава право на смяна на ранга в форума. - Е нали сега има опция за смяна на ранга.
5.Смяна на ник в форума. - Съгласен съм. Защото ми писна да ме питат може ли да ми баннеш профила за нов или ела ми смени ника ;д
6.Право на едно мнение по кандидатура. Трябва да е много скъп СМС
7.Премахване на 1 предупреждение на потребителя ако има "тази функция предполагам може да се реши и от вас". - Има такава опция чрез заплащането на СМС
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 469 ]
Регистриран на: 28 Сеп 2015, 17:52
Ник в играта: Excelds ツ
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ☢ Дрангово ☢

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от Стефан »

Аз съм ЗА всички ми харесват ще има по голямо разнообразие!
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 978 ]
Регистриран на: 01 Авг 2012, 21:54
Ник в играта: Men.
Скайп профил: niki300798
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от Nicky Heet »

1.Да могат да си трият мненията. - Тази опция попринцип не е желателна, камо ли смс-ки да могат да си играят с мненията
2.Да могат да си сменят цвета в форума. Цветовете във форума вече станаха адски много, но не пречи 1-2 цвята
3.Да получават права във всички сървъри на веригата за 2 седмици примерно. За 2 седмици - глобален админ? При положение, че трябва да се докажеш да се вдигнеш на тази позиция. Въобще не съм съгласна с това
4.Да получава право на смяна на ранга в форума. Зависи какви рангове може да сменя, но пак не съм съгласна, ранговете във форума се сменят като натрупваш брой мнения или като просто станеш админ
5.Смяна на ник в форума. Смяната на ник е много объркващо за всеки, не смятам че е добра идея
6.Право на едно мнение по кандидатура. Това пък абсурд, от където и да го погледнеш. В крайна сметка ще се приемат или отхвърлят кандидати от някакви си, които играят от вчера ама просто са смс.
7.Премахване на 1 предупреждение на потребителя ако има "тази функция предполагам може да се реши и от вас" - Има го, не смятам че е нужно да се слага в пакет.
[20:29:32] Tony Montana: Обижда теб?
[20:29:48] Tony Montana: Ей сега ще махна бана
[20:29:52] Tony Montana: И ще ти го на**кам като търнокоп
[20:29:58] Tony Montana: да ти го т**а с глазура в гестапото
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1351 ]
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Предполагам и аз имам право на мнение тук.

1.Да могат да си трият мненията. - Не е лошо, но ще трябва постоянен надзор. Пък и не е толкова наложително, има бутон "промени", както и модератор. Като цяло и повечето наказания изгубват смисъл. :D
2.Да могат да си сменят цвета в форума. - Не са излишни още 2-3 цвята примерно..
3.Да получават права във всички сървъри на веригата за 2 седмици примерно. - Олеле майко... ще стане пълна лудница. Повечето ще злоупотребяват с това.
4.Да получава право на смяна на ранга в форума. - http://www.slackserv.com/services.php?sms=rank
5.Смяна на ник в форума. - Ей с това вече съм напълно съгласна, ако има възможност да се направи ще е добре.
6.Право на едно мнение по кандидатура. - Това толкова пъти е говорено, щом се стигна до там, че ако нямаш права в дадения сървър не може да гласуваш едва ли ще се позволи някой хванат от гората да пише.
7.Премахване на 1 предупреждение на потребителя ако има "тази функция предполагам може да се реши и от вас" - И тази екстра я има. :D
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 111 ]
Регистриран на: 15 Фев 2016, 14:44
Ник в играта:
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сайта и форума

Мнение от luoMoH »

Моето мнение за 3 не съм съгласен няма да е добре да имат права във сички Сървари.
SlackServ.com
Заключено Заключено

Обратно към “Стари предложения”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта